Nie da się ukryć, że Sławomir jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w naszym kraju. Jego piosenki trafiają do ogromnego grona publiczności, a na koncertach nieustannie pojawiały się tłumy fanów. Ostatnio jednak muzyk zaskoczył wszystkich.

Muzyk zaskoczył wszystkich!

Oprócz świetnej muzyki, fani uwielbiają Sławomira za jego nietuzinkowy i nieco kiczowaty styl, który jednak przez wiele lat był znakiem rozpoznawczym muzyka. Bujny wąs, ulizane na bok włosy i niesamowicie kolorowe i świecące garnitury od zawsze kojarzyły się tylko ze Sławomirem. Jednak ostatnio muzyk potrzebował chyba nieco zmian, bowiem zdjęcie, które opublikował w sieci mocno zaskoczyło fanów.

Jak informuje portal Pikio, wokalista udał się wraz ze swoją żoną na krótki urlop, bowiem podczas pandemii kiedy nie może organizować koncertów ma dla siebie więcej czasu. Z tej okazji na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z wakacji, na których widzimy go w totalnie odmienionej stylizacji, a dodatkowo muzyk dumnie dzierży dwie ogromne ryby!

Doskonale widać, że muzyk udał się na zagraniczne wczasy do ciepłych krajów, mimo iż sam żartuje, że przebywa na Mazurach!

Ogromna zmiana!

- Cześć tu Sławomir. Pierwsze szczupaki w tym roku. Sezon wędkarski rozpocząłem a Wy? – napisał muzyk pod zdjęciem.

Fani natychmiast dostrzegli ogromną zmianę w wizerunku artysty! Jego plażowy strój, a także okulary i czapka spowodowały, że Sławomir zmienił się nie do poznania. Wielu obserwatorów żartowało pod postem, że na zdjęciu jest chyba młodszy brat gwiazdora disco polo, a nie on sam! Co myślicie o takiej zmianie?

Jak informował portal "Życie PL": MAMY POWODY DO DUMY! NIESAMOWICIE PORUSZAJĄCE SCENY Z UDZIAŁEM NASZEGO SKOCZKA. PIOTR ŻYŁA ŚWIĘTUJE SWÓJ SUKCES

Przypomnij sobie: PANDEMIA KORONAWIRUSA NIE ODPUSZCZA! PROFESOR HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO TEGO, ŻE NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI

Portal "Życie PL" pisał również: DONALD TUSK W BARDZO OSTRYCH SŁOWACH. POLITYK ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH. O CO POSZŁO

Pisaliśmy również o: UBIÓR JEDNEJ Z UCZENNIC WYWOŁAŁ OBURZENIE WŚRÓD NAUCZYCIELI. NASTOLATKA MUSIAŁA NATYCHMIAST WRÓCIĆ DO DOMU