Jak doskonale wiemy, od pewnego czasu sytuacja w naszym rządzie jest bardzo napięta. Do czego finalnie doprowadzą takie nastroje, a także nieustanne przepychanki polityków? Czy finalnie obecny rząd upadnie?

Co Donald Tusk myśli o obecnej sytuacji?

Portal Super Express przekazała, że wczorajszym gościem „Faktach po Faktach” w stacji TVN24 był Donald Tusk, obecny szef Europejskiej Partii Ludowej. Polityk podjął się rozmowy o tym, jak obecnie wygląda rząd w naszym kraju, a także nie szczędził szczerych słów i nie krył obaw na temat tego, co już niebawem może się wydarzyć.

Jak zaznaczył polityk, obecnie nie można być pewnym szczerych zamiarów Jarosława Gowina i tego czy faktycznie znany polityk dalej będzie trwał w rządzie. Donald Tusk przypomniał bowiem, że podczas jego rządów, Jarosław Gowin również nie stanowił pewnego oparcia dla niego. Tusk zaznaczył, że nie można precyzyjnie określić, czy i kiedy Jarosław Gowin podejmie decyzję dotyczącą opuszczenie rządu.

Padły szczere słowa

Co więcej, Donald Tusk zwrócił także uwagę na fakt, że obecny rząd niezbyt przejmuje się tym, co dzieje się w naszym kraju i w jak ciężkiej pozycji obecnie się znajdujemy. Jak wyznał, nie mamy także pewności, co może wydarzyć się, kiedy rząd Mateusza Morawieckiego upadnie.

– Dziś PiS i rząd Kaczyńskiego zajmuje się własnymi problemami i nie ma głowy do tego, od czego zależy zdrowie i życie ludzie. My rozmawiamy o panu Gowinie, a blisko 50 tys. Polaków umarło na COVID-19 – zaznaczył polityk.

Donald Tusk zaznaczył także, że niezbyt obchodzą go przepychanki w rządzie, które są uskuteczniane w chwili, gdy ludzie umierają z powodu koronawirusa.

Jak informował portal "Życie PL": MAMY POWODY DO DUMY! NIESAMOWICIE PORUSZAJĄCE SCENY Z UDZIAŁEM NASZEGO SKOCZKA. PIOTR ŻYŁA ŚWIĘTUJE SWÓJ SUKCES

Przypomnij sobie: PANDEMIA KORONAWIRUSA NIE ODPUSZCZA! PROFESOR HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO TEGO, ŻE NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI

Portal "Życie PL" pisał również: CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ PÓJDZIE W ŚLADY MAMY? 15 - LETNIA ANNA DĄBRÓWKA SZYKUJE SIĘ NA PODBÓJ SHOW - BIZNESU. JAK OBECNIE WYGLĄDA NASTOLATKA

Pisaliśmy również o: UBIÓR JEDNEJ Z UCZENNIC WYWOŁAŁ OBURZENIE WŚRÓD NAUCZYCIELI. NASTOLATKA MUSIAŁA NATYCHMIAST WRÓCIĆ DO DOMU