Jak przypomina portal Pikio, kilka dni temu Piotr Żyła dał nam niesamowity powód do dumy. Po kilku latach wielu sukcesów i wielu wspaniałych skoków, nasz sportowiec odniósł niesamowity sukces. W sobotę Piotr Żyła wygrał indywidualny konkurs Mistrzostw Świata w Oberstdorfie!

Niesamowity sukces naszego skoczka!

Nie da się ukryć, że na ten sukces naszego skoczka czekaliśmy już od kilku lat. Sobota to wielki dzień dla Piotrka Żyły, czego ani przez chwilę sam nie krył!

- Ja dzisiaj miałem dobry dzień. Oj, to był dobry dzień. Mówiłem wczoraj, że będzie dobry dzień dzisiaj. Ja już od wczoraj nie śpię – wyznał Piotr Żyła w rozmowie z dziennikarzami TVP Sport.

Wczoraj miało miejsce uroczyste wręczenie medali. Piotr Żyła nie zdołał ukryć swojego ogromnego wzruszenia tą chwilą, a także wielkiej radości jaka towarzyszyła mu przy wejściu na podium.

Piotr Żyła nie krył wzruszenia!

Jak przyznał sam skoczek, uronił kilka łez kiedy odsłuchiwał hymnu narodowego, a w głowie pojawiły mu się wspomnienia z wielu lat ciężkiej pracy, która finalnie doprowadziła go do tak ogromnego sukcesu! Zaznaczył też, że od dziecka marzył o tym, aby stanąć na pierwszym miejscu podium.

Warto przypomnieć, że Piotr Żyła kilkukrotnie stawał już na najwyższym stopniu podium, jednak za każdym razem była to wygrana w konkursach drużynowych. W sobotę po raz pierwszy osiągnął indywidualny sukces!

Jak informował portal "Życie PL": PANDEMIA KORONAWIRUSA NIE ODPUSZCZA! PROFESOR HORBAN NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO TEGO, ŻE NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI

Przypomnij sobie: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

Portal "Życie PL" pisał również: CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ PÓJDZIE W ŚLADY MAMY? 15 - LETNIA ANNA DĄBRÓWKA SZYKUJE SIĘ NA PODBÓJ SHOW - BIZNESU. JAK OBECNIE WYGLĄDA NASTOLATKA

Pisaliśmy również o: UBIÓR JEDNEJ Z UCZENNIC WYWOŁAŁ OBURZENIE WŚRÓD NAUCZYCIELI. NASTOLATKA MUSIAŁA NATYCHMIAST WRÓCIĆ DO DOMU