Od śmierci księżnej Diany minęły już prawie 24 lata. Mimo to „królowa ludzkich serc” wciąż gości w sercach poddanych, którzy z przyjemnością oglądają produkcje opowiadające o jej życiu.

Powstaje nowy film o księżnej Dianie

Obecnie powstaje nowa produkcja „Spencer”, która opowiadać będzie o upadku małżeństwa księżnej Diany z księciem Karolem.

Diana i Karol pobrali się 29 lipca 1981. Ślub pary był nazwany „ślubem stulecia”. Po latach okazało się jednak, że nie powinien on się wydarzyć. Po piętnastu latach rodzice Harry’ego i Williama rozwiedli się z powodu różnic nie do pogodzenia.

Książę Karol i księżna Diana/ YouTube @National Geographic
Książę Karol i księżna Diana/ YouTube @National Geographic

Diana i Karol byli całkowicie niedobrani. Przed ślubem spotkali się zaledwie trzynaście razy. 20-letnia Diana była jednak młoda i nieświadoma do końca konsekwencji swojej decyzji.

Jedna rzecz nie zachwyciła widzów

Szybko po ślubie relacja Karola i Diany zaczęła się psuć. Po krótkim czasie przestali nawet ze sobą mieszkać. Pięć lat po ślubie książę zaczął romansować z Camillą, a zasmucona Diana również wdała się w romans.

Książę Karol i księżna Diana ogłosili separację w 1992 roku, a rozwód nastąpił w 1996 roku.

Dlaczego księżna Diana zwolniła nianię Williama i Harry'ego, screen Google
Dlaczego księżna Diana zwolniła nianię Williama i Harry'ego, screen Google

Historia pary bardzo zaciekawiła opinię publiczną. Ludzie z całego świata bacznie obserwowali związek książęcej pary. Nie ma się co dziwić, że obecnie powstaje wiele produkcji opowiadających o losach Diany i Karola.

Czy film o księżnej Dianie okaże się kolejnym hitem?

Jedna z nich powstaje właśnie teraz. Film zatatuowany nazwiskiem księżnej Diany - „Spencer”, ma mieć swoją premierę jesienią 2021 roku.

Wiele osób spodziewa się, że produkcja będzie prawdziwym hitem. Widzom nie spodobał się jednak fakt, że w „królową ludzkich serc” wcieli się Kristen Stewart.

Wielu uważa, że hollywoodzka gwiazda jest „lodową księżniczką” i nie potrafi pokazać uczuć na planie. Myślicie, że poradzi sobie z rolą Diany?

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE