36-letni Michael Gardner w 2014 roku odkrył swój wielki talent. Okazuje się, że mężczyzna potrafi uszyć wspaniałe stylizacje. Internauci są zachwyceni jego zdolnościami. Sami zobaczcie.

Tata tworzy dla dziewięcioletniej córki niesamowite stylizacje

Od 2014 roku największą pasją Michaela jest szycie. Mężczyzna szyje jedynie dla swojej rodziny i chce sprawić, by dzięki temu jego córka była bardziej pewna siebie.

Dziewięcioletnia Ava ma zaszczyt nosić niestandardowe projekty swojego taty. Mężczyzna przerabia kupowaną na promocji odzież damską i tworzy z niej prawdziwe perełki.

Michael założył konto na Instagramie, gdzie można podziwiać jego fantastyczne projekty. Ponadto prowadzi również bloga o nazwie Daddy Dressed Me.

36-latek tworzy dla swojej córki prawdziwe perełki

Kreatywny tata stworzył już ponad 200 niepowtarzalnych stylizacji dla swojej córki. Można je zobaczyć na instagramowym koncie Michaela, które śledzi już ponad 20 tysięcy osób.

Trzeba przyznać, że 36-latek ma prawdziwy talent. Co ciekawe, zupełnie sam nauczył się szyć. Oglądał jedynie instruktaże na YouTubie i Pintereście, a po tym uczył się metodą prób i błędów.

Jak widać, czasem mężczyzna szyje również dla swojej żony. Na niektórych zdjęciach całą rodziną pozują w dopasowanych stylizacjach.

Myślicie, że Michael mógłby zrobić karierę jako projektant? Która z kreacji Avy podoba Wam się najbardziej?

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE