Wieść o tym, że książę Filip ze względu na złe samopoczucie trafił do szpitala, zelektryzowała wszystkie światowe media oraz opinię publiczną. Stało się to 17 lutego. Książę do teraz nie wyszedł z placówki.

Książę Harry wróci do Wielkiej Brytanii?

Jeden z nestorów rodziny królewskiej, 99-letni książę Filip, ze względu na złe samopoczucie został zabrany do szpitala.

Od czasu ogłoszenia tej szokującej wiadomości fani rodziny królewskiej szukają informacji o jego stanie zdrowia, a także zastanawiają się, jak to przyjęła jego żona, Elżbieta II.

Książę Filip źle się czuł i poinformował o tym królewskiego lekarza. Doktor zarządził, że potrzebna jest obserwacja w szpitalu, i tak 17 lutego zabrano męża monarchini do specjalistycznej placówki.

Mężczyzna martwi się o swojego dziadka

Jak podaje CNN hospitalizacja nie jest związana z COVID-19. Co więcej, przetransportowany do szpitala mężczyzna wszedł do budynku bez niczyjej pomocy. Podobno czuje się coraz lepiej, przebywa aktualnie w prywatnym szpitalu króla Edwarda VII w Londynie, a budynek jest chroniony przez policję.

Problemy ze zdrowiem księcia Filipa bardzo zmartwiły jego rodzinę. Jak informuje „The Sun”, książę Harry chce jak najszybciej odwiedzić swojego dziadka i „już załatwił lot prywatnym odrzutowcem”.

Media informują również, że żona księcia Filipa, królowa Elżbieta II „zachowuje spokój i wykonuje królewskie obowiązki”. Miejmy nadzieję, że książę Edynburga jak najszybciej wróci do zdrowia.

Meghan Markle i książę Harry / YouTube:   NBC News
Meghan Markle i książę Harry / YouTube: NBC News

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE