W zeszłym roku media na całym świecie zelektryzowała wiadomość, że Meghan Markle i książę Harry postanowili zrezygnować z wypełniania obowiązków, jakie wypełniają członkowie rodziny królewskiej. W trakcie poczynionych wówczas ustaleń podjęto decyzję, że ostateczną decyzję w tej sprawie Sussexowie ogłoszą po upływie roku.

Zaskakująca decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle

Małżonkowie wspólnie z synkiem przenieśli się z Wielkiej Brytanii do Kanady, a następnie do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Niedawno, bo w niedzielę 14 lutego 2021 roku, para poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. To nie koniec wielkich zmian w ich życiu.

Książę Harry i Meghan ostatecznie zrezygnowali z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej i nie będą pełnili żadnych publicznych obowiązków z tym związanych.

Meghan Markle, książę Harry. Źródło: Youtube Entertainment Tonight
Meghan Markle, książę Harry. Źródło: Youtube Entertainment Tonight

W oficjalnym oświadczeniu Pałacu Buckingam wskazno, że w wyniku rezygnacji z pracy dla rodziny królewskiej "honorowe nominacje wojskowe i patronaty królewskie sprawowane przez księcia i księżną zostaną zatem zwrócone Jej Królewskiej Mości", potem mają zostać rozdysponowane między "pracującymi członkami Rodziny Królewskiej".

Ten krok na pewno nie spodoba się królowej Elżbiecie II

Choć w oficjaknym oświadczeniu królowa Elżbieta II zapewnia, że książę Harry i Meghan Markle są nadal "ukochanymi członkami rodziny", informatorzy magazynu „Daily Mail” uważają zupełnie inaczej.

Podobno relacja pomiędzy nimi nie jest najlepsza i z tego powodu królowa oraz książę Harry i jego żona wydali oddzielne oświadczenia.

Meghan Markle. Źródło: Youtube America's Got Talent
Meghan Markle. Źródło: Youtube America's Got Talent

Mało tego, książę z małżonką planują zaskakujący krok. Para chce udzielić szczerego wywiadu amerykańskiej dziennikarce, Oprze Winfrey. Informator „Dailt mail’ jest przekonany, że ten pomysł zdecydowanie nie spodoba się królowej Elżbiecie II.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE