Jak podajeportal "Pomponik", wiadomość o ciąży Meghan Markle zelektryzowała media na całym świecie. Niemal natychmiast ruszyły spekulacje na temat płci drugiego dziecka księcia Harry'ego oraz imienia, jakiej zdecydują się mu nadać rodzice. W mediach pojawiają się pewne typy.

Jakie imię nadadzą dziecku Sussexowie?

Jak na razie, poza oficjalnym oświadczeniem, że książę Harry i Meghan Markle niebawem po raz drugi zostaną rodzicami, próżno szukać jakichkolwiek szczegółów dotycząych ciąży aktorki. Osoby z bliskiego otoczenia Harry'ego i Meghan mają pewność, że jeśli na świecie pojawi się dziewczynka, rodzice nie dadzą jej imienia Camilla.

Zdecydowanie bardziej prawdopodobnym jest, że Sussexowie zdecydują się nadać dziewczynce imię Diana, po zmarłej tragicznie mamie księcia Harry'ego i księżnej Walii. Nie jest tajemnicą, że zarówno Harry, jak i książę William chcieliby, żeby pamięć o Dianie przetrwała jak najdłużej. Jednak imię Diana nie jest jedynym, jakie rozważają przyszli rodzice.

Portal "Onet" wskazuje, że książę Harry i jego żona nieprzypadkowo wybrali datę ogłoszenia radosnej nowiny o drugiej ciąży. Zrobili to14 luego, nawiązując do rodzinnej tradycji - taże księżna Diana poinformowała o tym, że jest w ciąży z Harrym w Walentynki.

Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich

Ponoć już w czasie pierwszej ciąży Meghan rozważano imię Diana, na świecie pojawił się jedna chłopie, którego zdecydowano się nazwać imieniem Archibald.

Jakie macie typy, co do imienia i płci drugiego dziecka księcia Harry'ego i Meghan Markle?

To też może cię zainteresować: Książe Filip odwrócił się od księcia Harry'ego. Decyzja wnuka bardzo go zaskoczyła

Zobacz, o czym jescze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znany jest już ostateczny wskaźnik waloryzacji emerytur. Ile będzie wynosić najwyższa emerytura i jakie podwyżki dostaną seniorzy

O tym się mówi w Polsce: Wyższe emerytury dla niektórych świadczeniobiorców! Komu Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaci ekstra gotówkę

O tym się mówi na świecie: Dlaczego księżna Diana zwolniła nianię Williama i Harry'ego. Podobno miała na to ważny powód