W Wielkiej Brytanii zawrzało i trudno się dziwić. Meghan Markle oraz książę Harry potwierdzili, że już niebawem ponownie zostaną rodzicami! To wspaniała wiadomość.

Ogromne szczęście!

Na tę wiadomość czekała Wielka Brytania, a plotki o drugiej ciąży Meghan pojawiały się nieustannie od kilku miesięcy. Mimo, iż ostatnio było głośno o tym, że Meghan oraz Harry przechodzą kryzys w związku, to wygląda na to, że wszystko wróciło do normy. Para potwierdziła doniesienia o ciąży.

- Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są przepełnieni radością na wieść o tym, że będą mieli drugie dziecko – przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawiciele Meghan oraz Harry’ego.

Wyczekiwana informacja została przekazana za pośrednictwem Twittera, a dołączono do niej fotografię Meghan oraz księcia Harry’ego odpoczywających w ogrodzie Na zdjęciu doskonale widać już ciążowy brzuszek Meghan.

Czy drugie dziecko pary załagodzi konflikty rodzinne?

Na ten moment nie zdradzono natomiast płci dziecka. Wiadomo jednak, że kiedy się urodzi od razu otrzyma obywatelstwo amerykańskie. Meghan i Harry nie przekazali także tego, kiedy oczekiwany jest termin porodu.

Co więcej, wiele osób ma nadzieję, że drugie dziecko Meghan oraz Harry’ego pomoże nieco załagodzić emocje, które narosły pomiędzy parą, a brytyjską rodziną królewską. Czy faktycznie tak się stanie? Do dziś królowa Elżbieta II nie skomentowała całej sprawy.

Screen z Twittera Omid Scobie @scobie
Screen z Twittera Omid Scobie @scobie

Jak informował portal "Życie PL": ODWAŻNY ŻART PRACOWNIKÓW AMBASADY WIELKIEJ BRYTANII W POLSCE. CZY PREZYDENT ANDRZEJ DUDA WYCIĄGNIE KONSEKWENCJE

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

O tym mówi się w Polsce: DAWID PODSIADŁO MA NA SWOIM KONCIE PRAWDZIWY REKORD! JEGO SERNIK JEST PO PROSTU ROZCHWYTYWANY PRZEZ FANÓW