Wczoraj obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji wiele instytucji zdecydowało się na opublikowanie na swoich profilach życzeń dla zakochanych. Okazuje się jednak, że pracownicy Brytyjskiej Ambasady w Polsce posunęli się o krok dalej!

Nietypowy żart

Jak informuje portal Fakt, wczoraj na portalu Brytyjskiej Ambasady w Warszawie pojawił się post, który mocno zszokował wiele osób. Jak zostaną odebrane nietypowe życzenia walentynkowe?

Na profilu ambasady pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy prezydenta Andrzeja Dudę oraz jego małżonkę, a także księcia Williama oraz księżną Kate. Zdjęcie to zostało wykonane w 2017 roku, kiedy to książę William oraz jego małżonka odwiedzili Belweder. Nie da się ukryć, że na fotografii widać, iż nasz prezydent jest mocno zaangażowany w rozmowę.

Czy prezydent Andrzej Duda poczuje się urażony?

Pod zdjęciem, które opublikowano na stronie Ambasady Brytyjskiej pojawił się dość wymowny podpis, który nie wszystkim przypadł do gustu.

- Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie tak, jak Prezydent Andrzej Duda patrzy na księcia Williama – brzmi podpis.

Pod postem pojawiło się kilka komentarzy, w których internauci zaznaczyli, że według nich taki żart nie jest na miejscu. Jakie jest natomiast zdanie kancelarii prezydenta? Na ten moment sam Andrzej Duda nie zabrał głosu na temat zabawnych życzeń walentynkowych.

A co Wy myślicie na temat publikowania zabawnych memów z prezydentem w roli głównej? Czy takie żarty faktycznie nie są na miejscu?

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: POWSTANIE FILM O ŻYCIU MARYLI RODOWICZ? POJAWIA SIĘ TYLKO JEDEN, DOŚĆ ISTOTNY PROBLEM. GWIAZDA NIE CHCE SŁYSZEĆ O USTĘPSTWACH

O tym mówi się w Polsce: DAWID PODSIADŁO MA NA SWOIM KONCIE PRAWDZIWY REKORD! JEGO SERNIK JEST PO PROSTU ROZCHWYTYWANY PRZEZ FANÓW