Polska Agencja Prasowa poinformowała ostatnio, że w ubiegły wtorek w sądzie Warszawa – Śródmieście rozpoczęty został proces Joanny P.-J., byłej uczestniczki programu „Królowe życia”.

Oskarżona miała wręczać spore łapówki

Jak się okazuje, kobieta jest oskarżona o wręczenie łapówki w kwocie 1 miliona złotych prokuratorowi Andrzejowi Z. Łapówka miała przekupić prokuratora, aby ten zwolnił z aresztu męża oskarżonej – Adama J. Warto przypomnieć, że Adam J. znajduje się wśród osób podejrzanych za zabójstwo na warszawskiej Pradze, które miało miejsce w 2014 roku.

Co więcej, prokurator Andrzej Z., miał żądać od kobiety jeszcze wielu innych dóbr materialnych, w zamian za zwolnienie jej męża. Między innymi były to bilety na mecz Polska – Izrael o wartości 1 tysiąca złotych, a także koszule marki Billionare, których wartość wynosiła 2500 zł oraz opłacania rachunków w drogich restauracjach.

Jaki finał będzie mieć sprawa?

Jak informuje portal Super Express, Joanna P.-J. ofiarowała prokuratorowi kosze z drogim alkoholem. Kobieta pomagała Andrzejowi Z. w pozyskaniu recept na leki psychotropowe oraz umożliwiała mu korzystanie z Bentleya.

Okazuje się, że Joanna P. – J. nie przyznała się do wszystkich postawionych jej zarzutów. Tłumaczyła, że chciała za wszelką cenę pomóc swojemu mężowi, który według niej jest niewinny.

- Przysiągł mi na grób swojej mamy, że nigdzie nikogo nie podwiózł i nie ma nic wspólnego ze sprawą oblania kwasem kobiety – mówiła Joanna P. – J. podczas wtorkowej rozprawy.

Jak zatem zakończy się sprawa i czy kobieta zostanie uznana za winną postawionych jej zarzutów?

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIAJĄ SIĘ KOLEJNE NOWE FAKTY DOTYCZĄCE IWONY WIECZOREK. CZY WRESZCIE DOJDZIE DO ROZWIĄZANIA SPRAWY

Przypomnij sobie: TOMASZ KAMMEL WYZNAŁ WIELKA TAJEMNICĘ DOTYCZĄCĄ SWOJEJ PRACY. PREZENTER PRZEKONUJE, ŻE MIAŁ WPŁYW NA TO, JAKIE ZMIANY ZASZŁY W TVP. JAK DO TEGO DOSZŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: MONIKA MILLER W OSTRYCH SŁOWACH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ O WIELU CELEBRYTACH. WNUCZKA LESZKA MILLERA PRZEKONUJE, BY NIE SŁUCHAĆ OSÓB NEGUJĄCYCH SZCZEPIENIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: HUBERT URBAŃSKI PORUSZYŁ DOŚĆ KONTROWERSYJNY TEMAT. ZNANY PREZENTER ZDRADZIŁ ILE ZARABIA. CZY JEST CZEGO ZAZDROŚCIĆ