Nie da się ukryć, że Hubert Urbański jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Prezenter od wielu lat jest związany ze stacją TVN, gdzie prowadzi kultowy teleturniej „Milionerzy”. Wcześniej mogliśmy go jednak zobaczyć w Polsacie oraz w Telewizji Polskiej. Swoje pierwsze kroki stawiał natomiast w Radiu Zet oraz Tok FM.

Ile zarabia Hubert Urbański?

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio Hubert Urbański był gościem popularnego na platformie YouTube programu „Duży w Maluchu”. To właśnie podczas tej rozmowy prezenter wyjawił jakie są źródła jego dochodów i ile zarabia.

Okazuje się, że Hubert Urbański nie zarabia tylko dzięki prowadzeniu teleturnieju „Milionerzy”. Prezenter wyjawił, że dużo pracuje i nie narzeka na nowe propozycje. Zarabia między innymi dzięki prowadzeniu podsumowań roku, a także dzięki galom wręczenia nagród itp.

Kwoty powalają z nóg!

Hubert Urbański dodał także, że nie ukrywa, iż od wielu lat dobrze zarabia, jednak jak sam zaznaczył, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii. Zatem o jakich kwotach mowa?

- Prowadzenie eventu waha się od 15 do 20 tysięcy złotych. Rzeczywiście, jeżeli to przeliczyć na roboczogodziny, to są to szokujące Sawki. To jest przywilej użyczenia wizerunku – mówił Hubert Urbański podczas wywiadu.

Co więcej, w mediach mówi się, że za jeden sezon „Milionerów” Hubert Urbański otrzymuje wynagrodzenie w kwocie 250 tysięcy złotych. To dość spora kwota!

Jak informował portal "Życie Polska": POJAWIAJĄ SIĘ KOLEJNE NOWE FAKTY DOTYCZĄCE IWONY WIECZOREK. CZY WRESZCIE DOJDZIE DO ROZWIĄZANIA SPRAWY

Przypomnij sobie: TOMASZ KAMMEL WYZNAŁ WIELKA TAJEMNICĘ DOTYCZĄCĄ SWOJEJ PRACY. PREZENTER PRZEKONUJE, ŻE MIAŁ WPŁYW NA TO, JAKIE ZMIANY ZASZŁY W TVP. JAK DO TEGO DOSZŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: MONIKA MILLER W OSTRYCH SŁOWACH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ O WIELU CELEBRYTACH. WNUCZKA LESZKA MILLERA PRZEKONUJE, BY NIE SŁUCHAĆ OSÓB NEGUJĄCYCH SZCZEPIENIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NA JAW WYSZŁY NIEPRZYJEMNE INFORMACJE O EMERYTURACH. NIE KAŻDY BĘDZIE W STANIE ZŁOŻYĆ WNIOSEK O PONOWNE PRZELICZENIE ŚWIADCZENIA. NIC NIE ZYSKA