Znakomita większość fanów Dagmary Kaźmierskiej wie o tym, że bohaterka „Królowych życia” była przez ponad 20 lat związana z Pawłem Kaźmierskim, ojcem jej jedynego syna Conana. Niestety, na rozpad ich małżeństwa wielki wpływ miała kara więzienia. Kaźmierska odsiedziała wyrok trzech lat pozbawienia wolności za sutenerstwo, on został skazany za zabójstwo!

Kontrowersyjna bohaterka show „Królowe życia” postanowiła zdradzić tajemnice swojego bogatego życia w wydanej niedawno autobiografii. Jak zdradziła celebrytka, z jej mężem łączyła ją wielka miłość, niczym z romantycznego filmu. Para poznała się, gdy Dagmara miała 19 lat i wróciła z Norymbergii (gdzie pracowała jako kelnerka w Kasynie) do rodzinnej Kotliny Kłodzkiej i poszła do klubu na zabawę.

Przyznała, że znała swojego przyszłego męża tak, jak wszyscy w okolicy i był tam „królem, którego wszyscy się bali”.

Dagmara Kaźmierska opowiedziała o swoim małżeństwie. Jej związek rozpadł się przez więzienie. Szokujące fakty

Mimo ostrzeżeń koleżanek Dagmara zakochała się po uszy i czuła od początku, że to mężczyzna jej życia. Przyznała, że gdy zostali parą stała się niemal jego własnością i nigdzie nie mogła chodzić sama, ani nikt nie mógł na nią spojrzeć. Rodzina Dagmary nie była zadowolona z tego, że związała się z Kaźmierskim i zamierza za niego wyjść.

Celebrytka przyznaje, że mąż ją rozpieszczał i dostała wszystko, co najlepsze – biżuterię, futra, rozmaite prezenty. Sam Paweł był w niej kompletnie zakochany i świata poza nią nie widział, powtarzając, że je miłością jego życia.

Jednak ich bajkowe życie dobiegło końca, gdy ukochany Dagmary zastrzelił gangstera Dariusza L. „Szpilę”. Do sytuacji doszło w kwietniu 2001 roku. Kaźmierski wszedł w konflikt z grupą z Wrocławia. Dagmara była wówczas w szóstym miesiącu ciąży, a jej ukochany postanowił uciec do USA przez Meksyk. Dagmara postanowiła wyjechać za ukochanym co nie było łatwe, bo poszukiwany jako szczególnie niebezpieczny przestępca Kaźmierski sprawił, ze Dagmara miała za sobą nieustannie policję.

Postanowiła dostać się do USA przez Kanadę, motorówką przez jezioro Ontario lub tirem przez most graniczny, a była wówczas na chwilę przed porodem.

W stanach wciąż się ukrywali i nie żyli swobodnie. Strach o dziecko i to, co stanie się z ich rodziną skłonił przyszłą celebrytkę do powrotu do Polski. Później dołączył do ukochanej i syna sam Paweł. Wkrótce Paweł został aresztowany, a z nim Dagmara. Para powiedziała sobie „tak” w areszcie!

Niestety, więzienie zniszczyło wszystko, co ich łączyło. Gdy oboje wyszli na wolność praktycznie nic nie zostało z ich relacji.

- W końcu pokłóciliśmy się o głupotę, o której dziś nawet nie chcę pamiętać, i rozstaliśmy się na dobre – przyznała w autobiografii, jednocześnie przekonując, że były mąż zawsze będzie dla niej ważny, a część jej zawsze będzie go kochać. Dagmara wie, że jej dawny ukochany czuje to samo.

Dagmara Kaźmierska wyznała, jak planowała nazwać swoje dziecko, screen Google
Dagmara Kaźmierska wyznała, jak planowała nazwać swoje dziecko, screen Google

Jak informował portal "Życie Polska": DO MEDIÓW TRAFIŁY NAJNOWSZE INFORMACJE O WALORYZACJI 2022. WIADOMO, NA JAKIE PODWYŻKI EMERYTUR MOGĄ LICZYĆ SENIORZY W PRZYSZŁYM ROKU. INFLACJA ROŚNIE

Przypomnij sobie: JUŻ PO PROCESIE 44-LETNIEJ MATKI. KOBIETA ŹLE TRAKTOWAŁA CÓRKI. DZIEWCZYNY BYŁY NIEDOŻYWIONE, ZAWSZONE I POGRYZIONE PRZEZ INSEKTY. PORAŻAJĄCA SYTUACJA

Portal "Życie Polska" pisał również: TO BYŁO WYJĄTKOWE WYDANIE „FAKTÓW” TVN. ANITA WERNER WYWOŁAŁA SPORE ZAMIESZANIE. W SIECI ZNALAZŁY SIĘ ZDJĘCIA ZZA KULIS PROGRAMU. GŁOSY SĄ PODZIELONE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SENIORZY MOGĄ LICZYĆ NA DODATKOWE PIENIĄDZE DO SWOJEJ EMERYTURY. WIADOMO, JAK MOŻNA DOSTAĆ 200 ZŁOTYCH EKSTRA. TRZEBA ZŁOŻYĆ WNIOSKU, ALE NIE DO ZUS