Jak przypomina serwis Pudelek, w ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” doszło do kolejnej kłótni między Kamilą a Adamem. Powodem scysji był brak zaangażowania mężczyzny i nieodebrane połączenie! Wielu internautów jest święcie przekonanych, ze relacja między rolniczką a wybranym przez nią mężczyzną nie zakończy się szczęśliwie.

Kolejny sezon „Rolnik szuka żony” nieuchronnie zbliża się do końca i widzowie już wkrótce dowiedzą się, które związki i relacja przetrwały próbę czasu, a które nie miały na to szans. Obecnie wydaje się, że pozytywny finał czeka Krzysztofa i Bogusię, a także Kamila i Asię. Co do Stanisława wiemy już, że rolnik zrezygnował z szansy na miłość, żegnając wszystkie kandydatki.

Co będzie z relacją Kamili i Adama? Internauci nie wróżą im świetlanej przyszłości razem. Z tej mąki chleba jednak nie będzie?

Kamila i Adam raczej rozjeżdżają się mocno w relacji, aniżeli faktycznie mają ku sobie. Mężczyzna ma jednak problem, gdyż Kamila strofuje go niemal na każdym kroku. W ostatnim odcinku zrobiła mu nawet awanturę za to, że zadzwonił do niej tylko raz, a gdy nie odebrała nie dzwonił ponownie. Wielu widzów jest przekonanych, że trudny charakter „królowej pieczarek” jest powodem trudności.

Widzowie aktywni w sieci już obstawiają, jak zakończy się historia Kamili i Adama. Spora część z nich uważa, że ta relacja nie ma szans na utrzymanie się.

- Tej dziewczynie nic nie pasuje. Nic dziwnego, że jest sama – pisze jeden z komentujących.
- Ona ciągle ma pretensje, ten ton głosu. Chłopak zestresowany jak przed maturą. Nic z tego nie będzie – możemy przeczytać wśród licznych komentarzy widzów.

Jak informował portal "Życie Polska": NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS WIELKIEJ GWIAZDY POLSKIEJ KINEMATOGRAFII. WIELU WIDZÓW DOSKONALE PAMIĘTA JEJ ROLĘ W SERIALU „KOLUMBOWIE”. AKTORKA MIAŁA 71 LAT

Przypomnij sobie: TOMASZ KAMMEL WYZNAŁ WIELKA TAJEMNICĘ DOTYCZĄCĄ SWOJEJ PRACY. PREZENTER PRZEKONUJE, ŻE MIAŁ WPŁYW NA TO, JAKIE ZMIANY ZASZŁY W TVP. JAK DO TEGO DOSZŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: MONIKA MILLER W OSTRYCH SŁOWACH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ O WIELU CELEBRYTACH. WNUCZKA LESZKA MILLERA PRZEKONUJE, BY NIE SŁUCHAĆ OSÓB NEGUJĄCYCH SZCZEPIENIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NA JAW WYSZŁY NIEPRZYJEMNE INFORMACJE O EMERYTURACH. NIE KAŻDY BĘDZIE W STANIE ZŁOŻYĆ WNIOSEK O PONOWNE PRZELICZENIE ŚWIADCZENIA. NIC NIE ZYSKA