Najnowsze opublikowane w mediach społecznościowych Olgi Frycz, a także innych znanych koleżanek materiały sprawiły, że w sieci wręcz zawrzało! Aktorka pochwaliła się swoim baby shower, który zorganizowały jej przyjaciółki. Aktorka nie kryje zadowolenia! Fani mają jednak mieszane uczucia... O co chodzi?

Olga Frycz to jedna z najbardziej popularnych i lubianych aktorek w Polsce. Jej debiut na szklanym ekranie miał miejsce już w roku 1994 i od tamtej pory jej kariera tylko rozkwita. Aktualnie gwiazda może pochwalić się wieloma zagranymi rolami oraz tysiącami oddanych fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych.

Olga Frycz jest bardzo aktywna w sieci, gdzie pokazuje zarówno swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Niedawno pochwaliła się tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Znane przyjaciółki zorganizowały jej popularną imprezę przed przyjściem dziecka na świat, czyli baby shower.

Jak w bajce!

Olga Frycz pochwaliła się na Instagramie charakterem imprezy – wszystkie dekoracje, a także tort zrobione były w kolorze pudroworóżowym. Wiadomo zatem, że aktorka spodziewa się córki. Zdradziła nawet jej imię - niebawem na świat przyjdzie Zosia.

Fani jednak mają mieszane uczucia – coraz więcej osób twierdzi, że tego typu impreza staje się już przereklamowana.