Najnowszy odcinek kultowego programu rozrywkowego "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowanego w Polsacie już za nami. Fani oraz jury nie kryli ogromnych emocji, jakie towarzyszyły im podczas każdego z występów. Tym razem na najwyższym miejscu podium uplasowała się Katarzyna Łaska.

Jak powszechnie wiadomo, program “Twoja twarz brzmi znajomo” od samego początku pojawienia się na szklanym ekranie przyciąga tysiące widzów, a z każdą edycją ta liczba nieustannie wzrasta.

Za każdym razem zarówno fani, jak i osoby oceniające są pod ogromnym wrażeniem, jak niektórzy niemal identycznie odwzorowują postaci, w które się wcielają - zarówno w kwestii barwy głosu, jak i mimiki czy zachowania na scenie. Ostatni odcinek przyniósł cały ogrom różnych emocji!

Na podium Katarzyna Łaska

W ostatnim odcinku na scenie można było ujrzeć i usłyszeć sobowtóry takich gwiazd, jak Dawid Kwiatkowski, zespół After Party, Sting, Kortez, Lady Gaga, Kelly Clarkson, Pink czy Ray Charles.

W tym odcinku zdecydowaną faworytką była Katarzyna Łaska, która wcieliła się w wokalistkę Pink wykonując utwór “Just give me a reason”.

- Przede wszystkim potrafiłaś zaśpiewać tą ciemną barwą, o którą chodziło. Masz wielką świadomość swojego warsztatu, wspaniały głos, to się czuje i słyszy. (…) Właśnie na takie chwile czekamy w tym programie – ocenił jeden z jury.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT