Jak podaje "Super Express", bukmacherzy oszaleli, bowiem stawiają fortuny na propozycje imion dla drugiego dziecka księcia Harry'ego i Meghan Markle. Przypomnijmy, że para książęca Sussex, która w marcu 2020 roku zrezygnowała z pełnienia obowiązkow królewskich i zdecydowała się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych, ma już jedną pociechę. Jest nim dwuletni Archie. Niebawem na świat ma przyjść wymarzona dziewczynka, a termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Niektóre media donoszą, że Meghan Markle już urodziła, jednak według szacunkowych obliczeń jej termin porodu przypada na miesiące wakacyjne.

Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube British Documentary
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube British Documentary

Jak brat księcia Williama nazwie swoje drugie dziecko? Podobno wybrał już imię, które ma ukryte znaczenie i nawiązuje do jednego z członków rodziny królewskiej. Choć raczej nie możemy spodziewać się narodzin kolejnej Elżbiety, Harry rzekomo chce uczcić pamięć męża królowej i swojego dziadka - księcia Filipa. Tym samym córka pary książęcej Sussex ma nosić imię Philippa.

Gdy plotka poszła w świat, bukmacherzy oszaleli. Na portalu Ladbrokes obstawiają, że możliwość nadania takiego imienia to 3/1.

Podzielacie entuzjazm bukmacherów i również przeznaczycie jakąś kwotę na zakłady?

Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich
Meghan Markle i książę Harry/ YouTube @Dla Ciekawskich

To również może Cię zainteresować: Najnowsze Informacje W Sprawie Zaginionych Nastolatków Z Ledna. Porażające Odkrycie W Rzece

Zobacz także: Poruszająca Historia Niepełnosprawnej Kobiety Mieszkającej W Rozpadającym Się Domu. Nie Marzy O Luksusach