Jak podaje portal "Jastrząb Post", kilka dni temu sieć obiegło zdjęcie muralu poświęconego pamięci Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk postanowił osobiście zobaczyć dzieło dedykowane jego zmarłej ukochanej. Jaka była jego reakcja?

Hołd dla Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była uznawana nie tylko za jedną z najzdolniejszych, ale także najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Jej pogoda ducha zjednywała jej każdego. Debiutowała jako nastolatka. Wyłowiona z tłumu przez Radosława Piwowarskiego, zagrała w filmie "Ciemna Strona Wenus". Potem pojawiły się kolejne propozycje.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk/YouTube @Chí pHÈO tv 381
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk/YouTube @Chí pHÈO tv 381
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk/YouTube @Chí pHÈO tv 381

Choć kariera była dla niej ważna, nie zamierzała dla niej poświęcać swoich marzeń o założeniu rodziny. Zaręczyła się z piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci. Niestety sielankę przerwała wiadomość o chorobie nowotworowej. Anna Przybylska walczyła do końca, mając nadzieję, że uda jej się wygrać tę nierówną walkę.

Śmierć aktorki była ogromnym ciosem przede wszystkim dla jej bliskich, choć dotknęła mocno wszystkich fanów jej talentu. Choć od jej śmierci minęło już 6 lat, pamięć o zmarłej aktorce nie słabnie. Ostatnio na ulicach Gdańska pojawił się mural z wizerunkiem Anny Przybylskiej. Zdjęciem jako pierwsza w mediach społecznościowych podzieliła się Agnieszka Kubera, siostra Przybylskiej.

Zdjęcie muralu znalazło się również na profilu Jarosława Bieniuka w mediach społecznościowych. Widzimy na nim Bieniuka wpatrującego się w twarz ukochanej. Fotografia podpisana jest krótko: "Ania".

Jarosław Bieniuk, mural Anny Przybylskiej/jastrzabpost.pl
Jarosław Bieniuk, mural Anny Przybylskiej/jastrzabpost.pl
Jarosław Bieniuk, mural Anny Przybylskiej/jastrzabpost.pl

Jak wam podoba się mural poświęcony pamięci Anny Przybylskiej?

To też może cię zainteresować: Magda Narożna tym razem uniknęła poważnej wpadki? Na jej strój założony na Pierwszą Komunię zwrócone były oczy wszystkich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Panna Młoda miała powiedzieć sakramentalne "tak", kiedy jej ukochany zrobił coś niespodziewanego. Kobieta nie mogła powstrzymać łez

O tym sie mówi: Andrzej Piaseczny przyznał się do ojcostwa? "Mam nadzieję, że oni niedługo przyniosą mi wnuki"