Jak podaje portal "Super Express", Kinga Duda od momentu wyboru jej ojca na Prezydenta RP musi mierzyć się ze sporym zainteresowaniem również jej osobą. Od momentu objęcia urzędu przez Andrzeja Dudę, Kinga zdążyła skończyć studia prawnicze i osiągnąć pierwsze sukcesy w życiu zawodowym. Na jaw wyszły nowe fakty na temat córki pary prezydenckiej. Wszystko pokazano na piśmie!

Nowe fakty o Kindze Dudzie wyszły na jaw!

Andrzej i Agata Dudowie mają powody do dumy. Ich córka z wyróżnieniem skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. O swoją karierę zawodową dbała już na etapie studiów, co sprawia, że pomimo młodego wieku może pochwalić się całkiem pokaźnym CV.

Kinga Duda/YouTube @Dla ciekawskich

Na swoim koncie córka pary prezydenckiej ma już 5 staży, pierwszy z nich rozpoczęła jeszcze przed podjęciem studiów. W trakcie nauki na UJ była członkiem dwóch kół naukowych i współpracowała z zagranicznymi organizacjami. Kinga Duda może pochwalić się doskonałą znajomością języka angielskiego, poświadczonym najwyższym certyfikatem.

Córka Andrzeja Dudy ma na swoim koncie staż w prestiżowej kancelarii w Londynie, a także funkcję doradcy społecznego w Kancelarii Prezydenta. Teraz Kinga Duda pracuje w cieszącej się ogromnym uznaniem warszawskiej kancelarii. Na jej stronach pojawił się biogram mlodej prawniczki.

Kinga Duda/YouTube @Dla Ciekawskich

Z biogramu dowiadujemy się, że w kompetencjach Kingi Dudy znajdują się kontrakty IT oraz spory sądowe i arbitrażowe. Czytając notę o córce prezydenta nie mamy wątpliwości, że jej rodzice pękają z dumy. Też jesteście tego zdania?

To też może cię zainteresować: Prawdziwy cud w jednym z polskich szpitali. 101-letnia kobieta wyszła z niego cała i zdrowa po ciężkiej chorobie. Niezwykłe wieści

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Film o Titanicu znają wszyscy. Jak wyglądali pasażerowie statku w prawdziwym życiu i jak rozwijały się ich losy po tragedii

O tym się mówi w Polsce: Widok Ewy Krawczyk w czasie ostatniego pożegnania jej męża rozdziera serce. Trudno powstrzymać cisnące się do oczu łzy