Zbigniew Wodecki był znanym i cenionym artystą. Po śmierci muzyka fani oraz jego bliscy pogrążyli się w bezbrzeżnej żałobie. Do dziś wspomina się artystę jako ciepłą, empatyczną osobę. Jednak… czy był kłamcą?

Zbigniew Wodecki. Źródło: Youtube Berbeć Studio
Zbigniew Wodecki. Źródło: Youtube Berbeć Studio

Zbigniew Wodecki świetnie kłamał

Takie rewelacje podaje portal Pomponik. Warto przypomnieć, że Zbigniew Wodecki przyjaźnił się z Ewą Demarczyk. Swoje zdanie na temat zmarłego muzyka oraz ich relacji przedstawił Paweł Rynkiewicz, wybranek artystki.

Ewa Demarczyk zmarła 14 sierpnia 2020 roku. Już od dobrych kilku lat niemal nie pokazywała się publicznie i odrzucała wszystkie propozycje. Pojawiła się jedynie na jubileuszu swojej profesor, Marty Stebnickiej.

Zbigniew Wodecki. Źródło: Youtube Berbeć Studio
Zbigniew Wodecki. Źródło: Youtube Berbeć Studio

Przyjaźniła się z niewieloma osobami, ale mocno im ufała. Jedną z takich osób był Zbigniew Wodecki. Nie pojawiła się na jego pogrzebie, by nikt nie skupiał się na niej – chciała, żeby wszyscy uczcili pamięć jej zmarłego przyjaciela.

Paweł Rynkiewicz tłumaczył, że gdyby Ewa Demarczyk pojawiła się publicznie, mogłoby to wywołać „niezdrową sensację”, a tego nie chciała, więc z trudem zdecydowała, że pogrzeb obejrzy w telewizji, a na cmentarz pojedzie sama, w innym terminie.

Zbigniew Wodecki podczas jednego z wywiadów przyznał, że nie wie, co dzieje się z Ewą Demarczyk, ponieważ nie mają kontaktu, tymczasem przyjaciele zaledwie tydzień wcześniej jedli wspólny obiad. Dlaczego skłamał? Wyjaśnił, że „nie daliby żyć i mnie, i wam”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PRZYJACIÓŁKA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO WZRUSZYŁA DO ŁEZ SŁOWAMI NA TEMAT UWIELBIANEGO AKTORA. MINĄŁ ROK, A WSZYSCY WSPOMINAJĄ BO BARDZO CIEPŁO

O tym się mówi w Polsce: EWA BILAN-STOCH I KAMIL STOCH WYDAJĄ SIĘ BYĆ IDEALNĄ PARĄ. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO, JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU W ICH ZWIĄZKU. ILE LAT MA ŻONA SKOCZKA

O tym się mówi na świecie: Z KSIĘCIEM FILIPEM JEST CORAZ GORZEJ? RODZINA KRÓLEWSKA MODLI SIĘ O MĘŻA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. NOWE INFORMACJE O JEGO STANIE ZDROWIA

Z życia gwiazd: ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW