Marzec to ważny miesiąc dla emerytów, bowiem właśnie w tym miesiącu ma miejsce waloryzacja ich świadczeń, które jak doskonale wiemy, w większości są bardzo niskie. Jak się okazuje, rok 2021 jest szczęśliwy dla seniorów, bowiem tegoroczna waloryzacja jest naprawdę wysoka!

Emerytura gwiazd także wzrośnie!

Jak informuje portal Super Express, w tym roku emeryci mogą liczyć na duże podwyżki swoich świadczeń. Wskaźnik waloryzacji wyniósł bowiem 4,24% i jest to najwyższy wskaźnik od dziesięciu lat!

Waloryzacja emerytury obejmuje wszystkich świadczeniobiorców, w tym również znane nam gwiazdy. Jakiś czas temu na wysokość swojego świadczenia mocno narzekała Maryla Rodowicz, która wyznała, że otrzymuje emeryturę w wysokości zaledwie 1600 złotych! Po waloryzacji do gwiazdy trafiać będzie 1670 zł! Czy tym razem będzie zadowolona?

Na jeszcze większy wzrost swojego świadczenia może liczyć natomiast Teresa Lipowska. Znana aktorka do tej pory otrzymywała 2000 złotych emerytury, a więc po waloryzacji otrzyma o 90 złotych więcej, czyli 2090 zł!

Jarosław Kaczyński ma powody do radości!

Na największą podwyżkę może liczyć natomiast Jarosław Kaczyński, a wszystko to z powodu dość pokaźnej emerytury. Świadczenie, które do tej pory pobierał znany polityk wynosiło około 5600 złotych! Waloryzacja jego emerytury będzie się zatem kształtować w okolicach 250 złotych! To dość pokaźna suma jak na świadczenie emerytalne.

Oczywiście, z waloryzacji świadczeń emerytalnych najbardziej zadowoleni są seniorzy, którzy nie mają nic wspólnego z show – biznesem. Nie da się ukryć, że dla wielu z nich liczy się każdy grosz.

- Bardzo się cieszę z waloryzacji. Miesięcznie mam 1700 zł emerytury i ok. 70 zł więcej do tej kwoty to dla mnie bardzo dużo. Dodatkowe pieniądze przeznaczę na zakup leków – wyznała w wywiadzie dla Super Expressu jedna z emerytek z Siedlec.

Jak informował portal "Życie PL": MAMY POWODY DO DUMY! NIESAMOWICIE PORUSZAJĄCE SCENY Z UDZIAŁEM NASZEGO SKOCZKA. PIOTR ŻYŁA ŚWIĘTUJE SWÓJ SUKCES

Przypomnij sobie: BENEDYKT XVI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYJAWIENIE PRAWDY NA TEMAT SWOJEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ. PAPIEŻ EMERYT SKOMENTOWAŁ TAKŻE OBECNEGO PREZYDENTA USA

Portal "Życie PL" pisał również: "DZIEWCZYNO, BŁAGAM, KUP MI ZIEMNIAKI, JESTEM 4 DNI BEZ JEDZENIA" - PRZYZWOICIE UBRANY MĘŻCZYZNA ZWRÓCIŁ SIĘ DO MNIE W KOLEJCE W SKLEPIE

Pisaliśmy również o: ZNANY MUZYK ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA! WAKACYJNE ZDJĘCIE SŁAWOMIRA WPRAWIŁO FANÓW W OSŁUPIENIE. CO SIĘ STAŁO