Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się coraz to nowsze doniesienia w sprawie stanu zdrowia księcia Filipa. Wszystko ze względu na fakt, że mąż królowej Elżbiety coraz dłużej przebywa w szpitalu.

Portal Fakt zauważa, że pojawiają się kolejne niepokojące informacje z Londynu. Przypomnijmy – książę Filip przebywa w szpitalu już od 16 lutego. Wstępnie miała to być tylko kilkudniowa obserwacja, jednak coraz bardziej się ona przedłuża.

Książę Filip. Źródło: Youtube Nicki Swift
Książę Filip. Źródło: Youtube Nicki Swift

Co ze zdrowiem księcia Filipa?

Okazuje się, że mąż monarchini obecnie trafił do kolejnej placówki medycznej. Podobno wszyscy członkowie rodziny królewskiej są bardzo zmartwieni tym, co dzieje się z seniorem.

Książę Filip został przyjęty do prywatnego szpitala Króla Edwarda VII w Londynie 16 lutego. 99-letni senior rodu został tam skierowany przez królewskiego lekarza po tym, jak zgłosił swoje złe samopoczucie.

Po kilku dniach przekazano, że książę Filip trafił do szpitala z powodu infekcji. Pałac Buckingham podkreślił jednak, że to nie zarażenie koronawirusem (książę oraz królowa Elżbieta II zostali już zaszczepieni) i informował, że niebawem senior wróci do pałacu.

Póki co jednak tak się nie stało – wylądował w szpitalu św. Bartłomieja, gdzie będzie dalej leczony, a lekarze będą obserwować pracę jego serca pod kątem problemów kardiologicznych.

Książę Filip. Źródło: Youtube Nicki Swift
Książę Filip. Źródło: Youtube Nicki Swift

Już teraz wiadomo, że książę będzie w szpitalu co najmniej do końca tygodnia (według oświadczenia pałacu), jednak zdaniem ekspertów medycznych może to być zdecydowanie dłużej – do sześciu tygodni.

Personel i rodzina królewska modlą się za księcia Filipa i jego zdrowie, tymczasem tu i ówdzie w brukowych mediach pojawiają się plotki, jakoby senior już zmarł, a z ogłoszeniem smutnej nowiny czekano do premiery wywiadu Meghan Markle i Harry’ego, która odbędzie się w przyszłym tygodniu (i mają się w niej znaleźć różne smaczki na temat rodu królewskiego).

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "DZIEWCZYNO, BŁAGAM, KUP MI ZIEMNIAKI, JESTEM 4 DNI BEZ JEDZENIA" - PRZYZWOICIE UBRANY MĘŻCZYZNA ZWRÓCIŁ SIĘ DO MNIE W KOLEJCE W SKLEPIE

O tym się mówi w Polsce: ZAGINĘŁA 19-LETNIA DZIEWCZYNA. POLICJA BŁAGA O POMOC W ZNALEZIENIU NATALII LICK. WIDZIANO JĄ W ŚRODKU NOCY, PÓŹNIEJ ŚLAD PO NIEJ ZAGINĄŁ

O tym się mówi na świecie: BENEDYKT XVI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYJAWIENIE PRAWDY NA TEMAT SWOJEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ. PAPIEŻ EMERYT SKOMENTOWAŁ TAKŻE OBECNEGO PREZYDENTA USA

Z życia gwiazd: PIOTR ŻYŁA MA POWODY DO ZADOWOLENIA. WIADOMO JAKIE HONORARIUM OTRZYMA SKOCZEK ZA WYGRANĄ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA. KWOTA ROBI WRAŻENIE