Kamil Stoch oraz Ewa Bilan-Stoch to jedna z najbardziej lubianych par w świecie polskiego sportu. Skoczek narciarski oraz jego piękna małżonka zdają się być idealnie dobrani.

Choć wielu fanów sądzi, że są oni rówieśnikami, nie jest to prawdą. Oboje wyglądają bardzo młodo, ale dzieli ich pewna różnica wieku.

Ile lat ma Ewa Bilan-Stoch?

Super Express zwraca uwagę nie tylko na wiek Ewy Bilan-Stoch, ale także to, kiedy się urodziła – miało to miejsce w wyjątkowy dzień. Wiedzieliście?

Ewa Bilan-Stoch. Źródło: Youtube Polsat Sport
Ewa Bilan-Stoch. Źródło: Youtube Polsat Sport

Ewa Bilan-Stoch oraz Kamil Stoch świetnie się dogadują mimo pewnej różnicy wieku. Patrząc na zdjęcia, można byłoby przypuszczać, że ledwie skończyli 20 lat. Tymczasem okazuje się, że są znacznie starsi.

Sportowiec oraz jego żona wzięli ślub w 2010 roku – już 11 lat temu. Kamil Stoch zawsze powtarza, że swoje największe sukcesy zawdzięcza małżonce, która jest przy nim w lepszych i gorszych chwilach, wspiera, gdy tylko tego potrzebuje, a w przypadku każdego sukcesu cieszy się razem z nim.

Kamil Stoch przyszedł na świat 25 maja 1987 roku. To znaczy, że w tym roku skoczek skończy 34 lata. Jego żona jest od niego starsza!

Kamil Stoch. Źródło: Youtube Polsat Sport
Kamil Stoch. Źródło: Youtube Polsat Sport

Ewa Bilan-Stoch urodziła się w pierwszy dzień roku – 1 stycznia… 1985 roku. Ma już 36 lat! Trzeba przyznać, że w ogóle nie wygląda na swój wiek.

Spodziewaliście się takiej różnicy wieku między nimi? Kto by pomyślał, że żona Kamila Stocha jest od niego starsza!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "DZIEWCZYNO, BŁAGAM, KUP MI ZIEMNIAKI, JESTEM 4 DNI BEZ JEDZENIA" - PRZYZWOICIE UBRANY MĘŻCZYZNA ZWRÓCIŁ SIĘ DO MNIE W KOLEJCE W SKLEPIE

O tym się mówi w Polsce: ZAGINĘŁA 19-LETNIA DZIEWCZYNA. POLICJA BŁAGA O POMOC W ZNALEZIENIU NATALII LICK. WIDZIANO JĄ W ŚRODKU NOCY, PÓŹNIEJ ŚLAD PO NIEJ ZAGINĄŁ

O tym się mówi na świecie: BENEDYKT XVI ZDECYDOWAŁ SIĘ NA WYJAWIENIE PRAWDY NA TEMAT SWOJEGO PRZEJŚCIA NA EMERYTURĘ. PAPIEŻ EMERYT SKOMENTOWAŁ TAKŻE OBECNEGO PREZYDENTA USA

Z życia gwiazd: PIOTR ŻYŁA MA POWODY DO ZADOWOLENIA. WIADOMO JAKIE HONORARIUM OTRZYMA SKOCZEK ZA WYGRANĄ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA. KWOTA ROBI WRAŻENIE