Trwają dyskusje na temat tego, kto powinien zająć stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. W tej sprawie wypowiedziała się Magda Gessler, której brat jest jednym z kandydatów na tę funkcję.

Restauratorka wyraziła swoje zdanie na temat kandydatury brata. Portal Plejada opisał, co gwiazda sądzi o tych rewelacjach.

Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official
Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official
Magda Gessler/ Instagram: magdagessler_official

Magda Gessler o swoim bracie jako kandydacie na RPO

Magda Gessler postanowiła skomentować ostatnie rewelacje o bracie, Piotrze Ikonowiczu, który jest kandydatem Lewicy na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Gwiazda ma na ten temat coś do opowiedzenia.

Zdaniem restauratorki Piotr Ikonowicz byłby właściwą osobą na właściwym miejscu, która mogłaby „najlepiej bronić zwykłych ludzi”, tych, którzy tego potrzebują ze względu na dyskryminację, z jaką się spotykają.

Magda Gessler/Youtube @tvnpl
Magda Gessler/Youtube @tvnpl

65-letni członek Lewicy to biologiczny brat Magdy Gessler. W siostrze znajduje prawdziwe oparcie – gwiazda stoi murem za Piotrem Ikonowiczem. Jej zdaniem idealnie sprawdziłby się na stanowisku Rzecznika Praw Obywatelskich.

Magda Gessler przekonuje, że jej brat chciałby, by każdy był równie traktowany w świetle prawa. Dodała także, że zapłacił bardzo wysoką cenę za swoje ideały, a teraz „oddaje ludziom siebie, serce, wszystko co ma, ostatnią koszulę”.

Restauratorka przyznała, że nie jest pewna, z czego żyje jej brat, gdyż wszystko rozdaje innym. Dodała także, że jest on osobą, której szczęście dają inni ludzie, ich ciepłe uczucia oraz dobra energia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PRZYJACIÓŁKA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO WZRUSZYŁA DO ŁEZ SŁOWAMI NA TEMAT UWIELBIANEGO AKTORA. MINĄŁ ROK, A WSZYSCY WSPOMINAJĄ BO BARDZO CIEPŁO

O tym się mówi w Polsce: EWA BILAN-STOCH I KAMIL STOCH WYDAJĄ SIĘ BYĆ IDEALNĄ PARĄ. CIĘŻKO UWIERZYĆ W TO, JAKA JEST RÓŻNICA WIEKU W ICH ZWIĄZKU. ILE LAT MA ŻONA SKOCZKA

O tym się mówi na świecie: Z KSIĘCIEM FILIPEM JEST CORAZ GORZEJ? RODZINA KRÓLEWSKA MODLI SIĘ O MĘŻA KRÓLOWEJ ELŻBIETY. NOWE INFORMACJE O JEGO STANIE ZDROWIA

Z życia gwiazd: ZNANE GWIAZDY RÓWNIEŻ MOGĄ LICZYĆ NA WALORYZACJĘ SWOICH ŚWIADCZEŃ. ILE WYNIESIE EMERYTURA TERESY LIPOWSKIEJ I INNYCH SENIORÓW ZNANYCH Z EKRANÓW