Magda Gessler jest niekwestionowaną królową TVN-u i z pewnością także najsłynniejszą restauratorką w Polsce. Ma dryg do interesów – wszystko, za co się zabiera, przynosi ogromne zyski.

Polacy pokochali tę bezpośrednią, szczerą i sympatyczną gwiazdę. Lokale, które poleca, niemal zawsze skazane są na sukces, a jej „Kuchenne rewolucje” po ponad dwudziestu sezonach wciąż są jednym z najchętniej oglądanych programów na antenie TVN.

Jak wygląda dom Magdy Gessler?

Super Express zauważa, że Magda Gessler, nazywana kreatorką stylu i smaku, ten sam dobry gust ma nie tylko podczas rewolucji, które przeprowadza. Okazuje się bowiem, że jej posiadłości także wyglądają rewelacyjnie.

Magda Gessler jest właścicielką kilku domów na terenie Polski i Kanady. Na co dzień mieszka w Łomiankach pod Warszawą i pławi się w prawdziwych luksusach.

Gwiazda zaczerpnęła inspirację ze stylu południowego, zaś jej salon to idealnie dobrana mieszanka dekoracji z całego świata. Znalazło się w nim miejsce dla polskich kryształów, węgierskich XIX-wiecznych poduszek czy mebli rodem z Francji.

Magda Gessler zadbała także o szczegóły – w salonie znajdują się także rodzinne zdjęcia.

Ciężko powiedzieć, jaką dokładnie kwotę restauratorka wydała na podwarszawską rezydencję, jednak szybkie sprawdzenie cen nieruchomości pozwala stwierdzić z pełnym przekonaniem, że było to co najmniej kilka milionów złotych.

Druga posiadłość Gessler oraz Waldemara Kozerawskiego znajduje się w Kanadzie, gdzie mieszka partner gwiazdy. Ona sama przyjeżdża do niego, gdy tylko ma taką możliwość.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POLACY POWINNY SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! JUŻ OD 1 MARCA WRACA WAŻNY DLA ZDROWIA I ŻYCIA ZAKAZ. ZA JEGO ZŁAMANIE MOŻNA PONIEŚĆ SROGIE KONSEKWENCJE

O tym się mówi w Polsce: WALORYZACJA NIEKORZYSTNA DLA WIELU SENIORÓW? CHODZI O PROGRAM 500 PLUS DLA EMERYTÓW! WIELE OSÓB MOŻE STRACIĆ PIENIĄDZE! SĄ POWODY DO NIEPOKOJU

O tym się mówi na świecie: WPŁYW DŹWIĘKU BICIA SERCA NA PŁACZ NOWORODKA. TE INFORMACJE MOGĄ ZASKOCZYĆ NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH RODZICÓW I DZIADKÓW

Z życia gwiazd: MAGDA NAROŻNA MA DOŚĆ I ODGRYZŁA SIĘ BYŁEMU MĘŻOWI NA ZACZEPKI. KŁÓTNIA MIĘDZY BYŁYMI PARTNERAMI WCIĄŻ TRWA! ARTYSTKA POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI