W piątek 4 września Telewizja Polska zaczęła transmisję koncertu „Od Opola do Opola”. Jednak pewna rzecz spotkała się z oburzeniem widzów. W sieci rozpoczęła się prawdziwa burza.

W piątek na ekaranach TVP można było zobaczyć transmisję na żywo 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na którą widzowie czekali z wielką niecierpliwością. Jednak na moment przed ogłoszeniem wyników konkursu na najwiekszy pzebój w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Widzowie są zawiedzeni.

Widzowie TVP są zawiedzeni, uważają, że zostali okłamani

4 września rozpoczął się już 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W TVP można było zobaczyć transmisję z opolskiego amfiteatru. Koncertem otwierającym transmisję był koncert pt. „Opole na start”, po transmisji którego na antenie TVP wyświetlono mecz piłki nożnej, w którym polska reprezentacja walczyła o zwycięstwo z reprezentacją Holandii.

57. KFPP w Opolu, screen Google

Po zakończeniu meczu na antenie TVP wznowiono transmisję z opolskiego amfiteatru. Zobazcyć można było występy polskich gwiazd w ramach konkursu „Od Opola do Opola” na najwiekszy przebój koncertu. Na scenie w Opolu wystąpili m.in. Viki Gabor, Cleo, Bartas Szymoniak, Sanah, Enej, Kamil Bednarek, De Mono, Weronika Juszczak Golec uOrkiestra i inni.

Co nie tak z wynikami plebiscytu?

Największą liczbę głosów w ramach konkursu na największy przebój zdobyła młoda wokalistka Sanah. Jednak, chwilę przed ogłoszeniem oficjalnych wyników, w sieci rozpętała się prawdziwa burza wśród widzów. Jak się okazało, internauci dużo wcześniej wiedzieli, kto zwycięży w tegorocznym konkursie.

Informacja o zwycięzcy miała pojawić się na instagramowym koncie Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w momencie, kiedy TVP dopiero rozpoczęła transmisję na żywo. Na dodatek, agencje fotogragiczne miały dostęp do zdjęć z koncertu jeszcze przed jego transmisją na żywo. Fakt o tym, że koncert, mimo zapowiedzi stacji TVP, nie był transmitowany na żywo, oburzył widzów. Możemy o tym przeczytać na twitterze jednego z internautów.

Jak informował portal „Życie.pl”: Widzowie na długo zapamiętają jej występ. Beata Kozidrak podzieliła się wzruszającymi przeżyciami

Przypomnij sobie: Niszczycielskie burze nad Polską. Służby ratunkowe wyjechały na pomoc

Portal „Życie.pl” pisał również: Niespodziewane zmiany. Ministerstwo Zdrowia wydało nową decyzję