Szymon Hołownia do czasu był znany głównie z programu „Mam talent”, gdzie był prowadzącym. Okazuje się, że mężczyzna obrał jednak inną drogę.

W 2020 roku wystartował w wyborach prezydenckich. Co ciekawe, poprało go sporo osób. Na razie musi zapomnieć jednak o przeprowadzce do Pałacu Prezydenckiego.

Hołownia jednak się nie poddał i zdecydował się na powołanie do życia ruchu społecznego Polska 2050.

To nieprawdopodobne, jakie wykształcenie ma Szymon Hołownia

Przed rozpoczęciem politycznej kariery Szymon Hołownia był publicystą i pisał książki. Jego teksty mogliśmy zobaczyć w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej” czy „Newsweeku”. Pracował również dla telewizji TVN praz w programie religiatv.

Wiele osób sądziło, że Szymon Hołownia jest z wykształcenia dziennikarzem. Okazuje się, że prawda jest jednak zupełnie inna.

Tomasz Lis i Szymon Hołownia/ YouTube @Newsweek
Tomasz Lis i Szymon Hołownia/ YouTube @Newsweek

Tego nikt się nie domyślał

Dla wielu będzie zaskakujący fakt, że Szymon Hołownia nie ma wykształcenia wyższego. Mężczyzna ukończył Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku.

Następnie wybrał się do Warszawy, gdzie studiował przed pięć lat w SWPS. Hołownia nie ukończył jednak studiów i nie posiada dyplomu. Nie przeszkodziło mu to jednak w zrobieniu ogromnej kariery w mediach, czy polityce.

Szymon Hołownia. Źródło: youtube.com
Szymon Hołownia. Źródło: youtube.com
Szymon Hołownia. Źródło: youtube.com

Szymon Hołownia dwukrotnie myślał o wstąpieniu do seminarium duchownego. Jednak uznał, że jego życie powinno wyglądać inaczej. Teraz jest szczęśliwym mężem i spełnia się zawodowo.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE