Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą bardzo ciężki okres. Jak wiele osób pamięta, w 2019 roku dziennikarka straciła swojego męża. Piotr Woźniak-Starak zmarł w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno.

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła nową stylizacją

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie mogła się pozbierać po tragicznej śmierci ukochanego męża. Dziennikarka zrezygnowała z pracy i nie pokazywała się publicznie. Ponadto gwiazda zrobiła sobie także przerwę od mediów społecznościowych.

Po kilku miesiącach przerwy Agnieszka Woźniak-Starak pogodziła się z bolesną stratą i wróciła do codzienności. Gwiazdę możemy zobaczyć w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie jest prowadzącą. Ponadto często publikuje wpisy oraz dodaje zdjęcia w mediach społecznościowych.

Cena jej dodatków po prostu zwala z nóg

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia się stroić i wydaje na to dość sporą sumę pieniędzy. Jak sama wyznała, tworzenie stylizacji sprawia jej ogromną przyjemność.

W ostatnim czasie dziennikarze Pudelka przyłapali Agnieszkę na mieście. Gwiazda miała na sobie wspaniałą stylizację - skórzane szory, czarną bluzkę, płaszcz oraz niemożliwie drogie dodatki.

Buty Bottega Veneta gwiazdy kosztowały około 6 tysięcy złotych! To jednak nie koniec, gwoździem stylizacji była torebka Maison Martin Margiela. Model, który miała Agnieszka Woźniak-Starak kosztował około 10 tysięcy. Wydalibyście tyle?

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE