W swoim profilu na Instagramie kobieta dzieli się zdjęciami, czym ciągle zwraca uwagę internautów, którzy nie szczędzą komentarzy i z pewnością wyrażają swoje zdanie na jej temat. Tak też było teraz. Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciami z Zakopanego, które powinny przekonać internanutów, że zapomniała już o związku ze skoczkiem i jest obecnie bardzo szczęśliwa.

Na swoim Instagramie Justyna Żyła udostępniła zdjęcia, które mają przekonać wszystkich obserwujących, że w końcu ułożyła sobie życie prywatne i jest szczęśliwa. Zdjęcia te zwróciły uwagę fanów, niektórzy jednak uważają, że jest to kolejna „gierka” z jej strony.

Justyna Żyła, screen Google

Justyna Żyła u boku nowego mężczyzny?

Po rozpadzie związku z Piotrem Żyłą, Justyna niejednokrotnie wypowiadała się na temat mężczyzny, nie szczędząc przy tym gorzkich słów pod jego adresem. Polski skoczek jednak nie za bardzo się tym przejmuje, a wręcz przeciwnie – obecnie przygotowuje sie do zawodów Pucharu Świata.

Przypomnijmy, że z nieoficjalnych źródeł wynika, że obecnie Piotr Żyła jest w związku z 23-letnią Marceliną Ziętek. Fakt ten uderzył w Justynę, która niemalże w tym samym czasie poinformowała, że również z kimś się spotyka, co jednak wzbudziło wiele wątpliwości.

Prezent od umiłowanego

Justyna Żyła za pomocą mediów społecznościowych dzieli się z obderwującymi swoimi przeżyciami. Tak też było tym razem. Na InstaStory kobieta udostępniła zdjęcia, na których pozuje z bukietem pięknym czerwonych róż, które otrzymała od ukochanego, o czym poinformowała w podpisie do zdjęcia:

– Takie niespodzianki na mnie w Zako czekały. Dziękuję! – pisała.

Justyna Żyła, screen Instagram

Justyna Żyła, screen Instagram

Internauci podzieli się na dwie grupy, gdzie jedni gratulowali 33-latce i życzyli miłości, a drudzy podejrzewali, że to kolejna gierka, ponieważ kobieta chce udowodnić byłemu mężowi, że, tak samo jak i on, jest szczęśliwa. Jednak kto ma rację okaże się wtedy, gdy Justyna pokaże twarz swojego nowego ukochanego.

Jak informował portal „Życie.pl”: Danuta Wałęsa postanowiła w ważnej sprawie. Jej syn Jarosław Wałęsa ujawnił wszystko o swojej mamie

Przypomnij sobie: Joanna Opozda jest totalnie zazdrosna o Antka Królikowskiego? Aktor ostzega wszystkie kobiety przed swoją partnerką

Portal „Życie.pl” pisał również: Małgorzata Rozenek-Majdan powraca z zupełnie nowym, sekretnym projektem