Danuta Wałęsa wiele czasu przebywała w cieniu swojego męża, tym razem postanowiła zabrać głos. Lech Wałęsa będzie wściekły.

Była pierwsza dama wiele czsau znajdowała się w cieniu triumfu swojego męża, ale w tej chwili postanowiła zabrać głos. O jej decyzji podał informacje jej syn, Jarosław Wałęsa. Mnóstwo osób tego oczekiwało, Lech Wałęsa będzie zaskoczony.

Danuta Wałęsa postanowiła w ważnej sprawie

Była pierwsza dama wiele czasu przebywała w cieniu triumfu swojego znanego męża. Danuta Wałęsa wiele czsu spędzała z dziećmi, w trakcie gdy on sukcesuwnie zajmował się karierą polityczną w Polsce. Żona Lecha Wałęsy nadawała pomocy mu w domu, mimo to dynamicznie brała udział w karierze swojego męża. Uczestniczyła w działalności społecznej oraz charytatywną, została honorowym prezesem gdańskiej Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury, a 10 grudnia 1983 w imieniu swojego męża odebrała Pokojową Nagrodę Nobla.

Danuta Wałęsa w ostatnich latach postanowiła napisać swoją autobiografię, a książka zyskała wiele popularności. Stało się wiadomo, co tak zainteresowało Polaków. Obywateli z ciekawością czytają każdy fakt o życiu osobistym rodziny Wałęsów. Za parę miesięcy po premierze "Marzeń i tajemnic", książka w sprzedaży osiągnęła ponad 300 tysięcy egzemplarzy. Portal jastrzabpost.pl podał informacje, że była pierwsza dama mogła zyskać na niej około 2 miliony złotych. Czytelniki będą zaskoczeni, syn Danuty Wałęsy zdradził, że jego mama piszę drugą książką.

– Odzew po pierwszej edycji był tak ogromny, tyle listów mama otrzymała, tyle razy kobiety mówiły, że to jest ich historia… Mama ciężko pracuje nad książką, może właśnie nad takim dialogiem z czytelniczkami – poinformował Jarosław Wałęsa w programie "Express Biedrzyckiej".

Danuta Wałęsa i Jarosław Wałęsa

Danuta Wałęsa piszę nową książkę

Chociaż Jarosław Wałęsa bardzo pomaga mamię w jej działalności nad nową publikacją, pojawienie się książki nie cieszy jego znanego tatę. Lech Wałęsa wiele razy zwracał uwagę na to, że w swojej pierwszej publikacji żona ujawniła zbyt wiele rzeczy z życia osobistego rodziny.

Ona otworzyła wszystkim Polkom oczy na to, jak wiele od nich zależy. Jak bardzo wdzięczni powinniśmy być naszym matkom i żonom za to, ile nam facetom, dają siły. Moja mama to bardzo silna kobieta, która umożliwiła ojcu, żeby mógł zostawić rodzinę dla polityki. To właśnie ten tandem pozwolił mu na to, żeby w latach 80. być tak skutecznym politykiem. To wszystko dzięki temu, że miał za żonę tak silną kobietę - poinformował Jarosław Wałęsa.

Jak informował portal "Życie PL": Czy program 500 plus nie dał spodziewanego przez rząd efektu? Trudna sytuacja, wiceminister się tłumaczy, resort będzie badał sprawę

Przypomnij sobie: Pasażerowie pociągów PKP i autobusów PKS pilnie poszukiwani. Na obleganych kierunkach pojawił się koronawirus, możliwe zarażenie

Portal "Wiesz" pisał również: Wielkie święto dla fanów Anny Jantar. Wzruszająca chwila, wokalistka doczekała się pięknego upamiętnienia