Widać, że po narodzinach Henryczka Małgorzatę Rozenek-Majdan dosłownie rozpiera energia i zamierza przekuć ją w nowe zawodowe wyzwania. Wiadomo, że kilkanaście dni temu zakończyły się zdjęcia do nowego sezonu „Projektu Lady”, kręconego w trakcie wakacji. Program już wkrótce zagości na antenie TVN.

Gwiazda stacji jako świeżo upieczona mama nie widzi świata poza swoim najmłodszym synem, lecz otrzymała propozycję, która niesamowicie ją uradowała.

Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła się nowego zawodowego wyzwania. O co chodzi?

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowanie nie zamierza przystopować nawet na chwilę. Choć od narodzin Henia minęły niespełna 3 miesiące gwiazda rusza z nowym zawodowym wyzwaniem!

Niedawno gwiazda wraz z synami, Stasiem i Tadeuszem pożegnała wakacje, a chłopcy wrócili w szkolne mury, co w jakimś stopniu budziło obawy Małgorzaty Rozenek-Majdan w związku z obecną sytuacją. Jednak czas na powrót do pracy i nowe wyzwania.

Gwiazda postanowiła jednak nie zdradzać zbyt wielu szczegółów nowego projektu, lecz stwierdziła, że tej jesieni „wyzwań zdecydowanie nie zabraknie”.

– Już niedługo wchodzę na plan czegoś szczególnego. Czeka mnie parę rewelacyjnych sesji, dwie kampanie, a to wszystko już za chwilę. Czy zlinczujecie mnie jeżeli powiem, że kocham swoje życie i kocham swoją pracę? Najlepszego kochani, to będzie wyjątkowa jesień – napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan, cytowana przez serwis Plejada.

Gwiazda nie zdradziła oczywiście o co chodzi i w jakim projekcie bierze udział, ale fani już pospieszyli z gratulacjami i życzeniami powodzenia na nowej zawodowej drodze.

– Nie możemy się doczekać!
– Jesteście wspaniali – czytamy w komentarzach.

Jesteście ciekawi, o jaki projekt chodzi?

Jak informował portal "Życie PL": INTERNAUCI NIE MIELI LITOŚCI DLA ROBERTA MAKŁOWICZA. OSTRA KRYTYKA KUCHARZA-PODRÓŻNIKA, NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE SPOTKA GO COŚ TAKIEGO

Przypomnij sobie: POTĘŻNY ZWROT AKCJI W „M JAK MIŁOŚĆ”! CZY JOASIA CHODAKOWSKA JEDNAK NIE ZOSTANIE MAMĄ? SYTUACJA BARDZO SIĘ SKOMPLIKUJE, FANI NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Portal "Życie PL" pisał również: MARYLA RODOWICZ MA OGROMNE PROBLEMY FINANSOWE? ARTYSTKA ZDRADZA SENSACYJNE INFORMACJE O SWOIM STANIE POSIADANIA, TO AŻ TRUDNE DO UWIERZENIA