Aktor zdradził szczegóły swojego związku z Joanną Opozdą, która okazuje się być niesamowicie zazdrosna o swojego chłopaka. Antek Królikowski zdradził, jak aktorka reaguje na miłosne wyznania jego licznych fanek. Nie jest to przyjemne!

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie bez powodu nazywani są najgorętszą parą tego sezonu w polskim show-biznesie. Choć są ze sobą od krótkiego czasu to już zdążyli wyjechać na wspólne wakacje, a w kuluarach mówi się nawet, że para jest ze sobą na tyle blisko, że myślą o formalizacji swojej relacji!

Para regularnie pojawia się również na imprezach branżowych, a ostatnio mogliśmy ich zobaczyć na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi „Pętla”, w którym Antek Królikowski zagrał główną rolę.

Joanna Opozda zazdrosna do granic o Antka Królikowskiego?

Okazuje się jednak, że nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia, a Antek Królikowski i Joanna Opozda znali się od wielu lat. Jak zdradziła aktorka w rozmowie z Jastrząb Post, ich uczucie powstało z głębokiej przyjaźni.

View this post on Instagram

#nocomment 😍🔥

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

— Zawsze jak się gdzieś widzieliśmy to się uwielbialiśmy, ale te nasze drogi się nigdy wcześniej nie zeszły. Zawsze on był zajęty, albo ja. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Myślę, że przyjaźń w związku to jest podstawa. Ja czuję, że Antek jest w tym momencie najbliższą mi osobą i że jest moim prawdziwym przyjacielem — stwierdziła Joanna Opozda.

Jednak aktorka ma być mocno zazdrosna o Antka Królikowskiego, który wyraźnie odradził wszystkim kobietom składanie mu jakichkolwiek propozycji o charakterze matrymonialnym. Joanna zdecydowanie źle reaguje na takie wiadomości…

— Radzę nikomu do mnie nie pisać, bo chyba nikt nie ma ochoty mieć do czynienia w negatywnym kontekście z moją dziewczyną — powiedział z przymrużeniem oka Antek Królikowski w rozmowie z „Super Expressem”.

View this post on Instagram

#ostatniedniwakacji #wakacje2020 🥰🇬🇷🏝

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Jak informował portal "Życie PL": INTERNAUCI NIE MIELI LITOŚCI DLA ROBERTA MAKŁOWICZA. OSTRA KRYTYKA KUCHARZA-PODRÓŻNIKA, NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE SPOTKA GO COŚ TAKIEGO

Przypomnij sobie: POTĘŻNY ZWROT AKCJI W „M JAK MIŁOŚĆ”! CZY JOASIA CHODAKOWSKA JEDNAK NIE ZOSTANIE MAMĄ? SYTUACJA BARDZO SIĘ SKOMPLIKUJE, FANI NIE MOGĄ SIĘ DOCZEKAĆ

Portal "Życie PL" pisał również: MARYLA RODOWICZ MA OGROMNE PROBLEMY FINANSOWE? ARTYSTKA ZDRADZA SENSACYJNE INFORMACJE O SWOIM STANIE POSIADANIA, TO AŻ TRUDNE DO UWIERZENIA