Aż trudno uwierzyć w tę historię. Przez jeden ogromny błąd mężczyzna stracił życie. Co dokładnie się wydarzyło?

Mężczyzna zmarł przez szereg błędów

Portal Fakt zainteresował się historią pana Stanisława Chrobaka. Mężczyzna zmarł w wieku 62 lat. Jego 19-letnia córka, Agnieszka Chrobak, ujawniła, jak brzmiała historia jej taty.

Okazuje się, że mieszkaniec Ochotnicy Górnej w woj. małopolskim został uznany za zmarłego, choć wciąż żył. Gdy w końcu zapewniono mu pomoc medyczną, było już za późno.

Ambulans. Źródło: Youtube KlodzkoNeeds Batman
Ambulans. Źródło: Youtube KlodzkoNeeds Batman

Pan Stanisław źle się poczuł 11 grudnia 2020 roku – narzekał na duszności oraz pieczenie w klatce piersiowej. Wówczas jego pracodawca, podejrzewając zawał, zawiózł go do przychodni „Medyk”.

Przychodnia przez COVID-19 jest zamknięta, jednak wyszła z niej pielęgniarka i orzekła, że należy pojechać do podstacji ambulansów, by uzyskać pomoc karetki. Pani Agnieszka zauważa, że już wówczas pielęgniarka powinna ratować życie jej tacie, zamiast kazać szukać pomocy gdzie indziej.

Pracodawca wraz z leżącym w aucie panem Stanisławem czym prędzej ruszył do podstacji. Tam próbowano reanimować mężczyznę, aż uznano, że zmarł, i przykryto go czarnym workiem.

Gdy jego rodzina dowiedziała się o sprawie, czym prędzej pojechała na miejsce. Pani Agnieszka podniosła worek i zobaczyła, że… jej tata oddycha i ma otwarte oczy. Gdy mówiła to ratownikom, twierdzili, że mężczyzna zmarł, a te symptomy to skutek podania leków.

Mężczyzna w czarnym worku. Źródło: Youtube michalkujawapl
Mężczyzna w czarnym worku. Źródło: Youtube michalkujawapl

Rodzina zaczęła organizować pogrzeb, aż nagle w nocy zadzwonili pracownicy szpitala, mówiąc, że pan Stanisław żyje. Wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. Niestety, choć próbowano go ratować przez miesiąc, w końcu zmarł przez powikłania po zawale.

Rodzina domaga się kontroli w przychodni, do której pierwotnie udał się szef z panem Stanisławem, oraz podstacji, gdzie zaprzestano ratowania życia mężczyzny. Trwa już dochodzenie Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu.

Pan Stanisław zmarł 11 stycznia 2021 roku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE PREZYDENTA, KTÓREGO DO TEJ PORY NIKT NIE WIDZIAŁ! INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK WYGLĄDAŁ ANDRZEJ DUDA

O tym się mówi w Polsce: PANDEMIA KORONAWIRUSA NADAL NIE ODPUSZCZA! SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. NAJBARDZIEJ ZAGROŻONE SĄ TRZY WOJEWÓDZTWA W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE PODJĘLI OSTATECZNĄ DECYZJĘ. NIE MA JUŻ ODWROTU. POJAWIŁO SIĘ SPECJALNE OŚWIADCZENIE PAŁACU BUCKINGHAM

Z życia gwiazd: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! KOLEJNA DZIENNIKARKA ODCHODZI Z POPULARNEJ STACJI TELEWIZYJNEJ! ANNA KOWALSKA POINFORMOWAŁA O ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY Z TVN