Lech Wałęsa jest jednym z najaktywniejszych polityków w mediach społecznościowych. Były prezydent Polski ciągle dzieli się ze swoimi obserwatorami nowymi wpisami. Tak też było tym razem. Takiej fotografii nikt się nie spodziewał.

To nieprawdopodobne, kogo w swoim domu gościł Lech Wałęsa

Ostatnie zdjęcie, które były prezydent, Lech Wałęsa, umieścił na swoim instagramowym profilu, zrobiło prawdziwą furorę. Na fotografii Lech Wałęsa pozuje z samym… George'em Bushem seniorem!

Na starym zdjęciu widać, że panowie dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Wspólnie przy stole pili alkohol w kryształowych kieliszkach.

Jak wyznał Lech Wałęsa, zdjęcie pochodzi z 1989 roku i jest to wspaniałym wspomnienieniem przyjaźni polsko-amerykańskiej.

To stare zdjęcie robi furorę w sieci

George Bush senior zmarł 30 listopada 2018. Jego śmierć wstrząsnęła całym światem. Wówczas kondolencje złożył również były prezydent Polski, Lech Wałęsa.

Polityk napisał wówczas, że George Bush był wspaniałym przyjacielem Polski i pomógł nam uwolnić się od komunizmu.

Na pogrzeb Georg’a Bush’a, Lech Wałęsa poleciał w towarzystwie prezydenta Andrzeja Dudy.

Bush był niewątpliwie wielką postacią na świecie. Lech Wałęsa ma się zatem czym szczycić - gościć takiego człowieka w swoim domu to prawdziwy zaszczyt.

To również może Cię zainteresować: CZTERDZIEŚCI LAT TEMU KSIĄŻĘ KAROL OŚWIADCZYŁ SIĘ DIANIE. NA JAW WYSZŁY ZASKAKUJĄCE FAKTY DOTYCZĄCE TEJ NIEZWYKŁEJ CHWILI

Portal „Życie” pisał również o: POWÓD PRZEPROSIN EWELINY PRZEZ DANUTĘ MARTYNIUK BYŁ ZUPEŁNIE INNY NIŻ TEN OFICJALNY? NOWE USTALENIA JEDNEGO Z DZIENNIKÓW, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA UCZCIŁA PAMIĘĆ O MĘŻU. FANOM POLAŁY SIĘ ŁZY, TO OGROMNE WZRUSZENIE, PAMIĘĆ O PAWLE KRÓLIKOWSKIM NIGDY NIE ZGAŚNIE