Bogusław Linda to jeden z aktorów, którzy przeszli do legendy jeszcze za życia. Słynne role artysty, m.in. kreację z filmu „Psy”, pamiętają miliony widzów.

Niestety, obecnie życie Bogusława Lindy nie wygląda jak kiedyś. Nie dość, że ze względu na pandemię koronawirusa w ostatnim czasie nie ma pracy, to jeszcze ma poważne problemy zdrowotne.

Bogusław Linda. Źródło: Youtube Biznes Misja
Bogusław Linda. Źródło: Youtube Biznes Misja

Bogusław Linda ma problemy zdrowotne

Portal Pikio przypomina, że aktor od lat ma problemy z kręgosłupem. Obecnie ból potrafi mu uprzykrzać życie na co dzień i przesłaniać wykonywanie nawet codziennych, podstawowych czynności.

I choć lekarze jasno komunikują, że potrzebna jest operacja, Bogusław Linda stara się zrobić wszystko, by nie musiało do niej dojść. Aktor narzeka na kręgosłup już od kilku lat.

Jak wspomina, teraz „rejestruje charakterystyczne sygnały psychofizyczne” świadczące o tym, że się starzeje. Gdyby teraz zaproponowano mu interesującą rolę, nie mógłby zagrać ze względu na ból, którego doświadcza.

Bogusław Linda. Źródło: Youtube HardX Pompa
Bogusław Linda. Źródło: Youtube HardX Pompa

Bogusław Linda zdradził, że bardzo boi się bezradności oraz chorób, które mogą przyjść do niego na starość. Żona aktora, Lidia Popiel, stara się pomagać mu, jak tylko może, ale razem z resztą bliskich oraz lekarzami próbuje namówić go na operację.

Artysta próbuje jednak uniknął tej konieczności, ponieważ przejście zabiegu wiąże się z kilkumiesięczną rehabilitacją, ponadto jego strach wywołuje fakt, że wciąż trwa pandemia. Bogusław Linda sięga po sposoby z medycyny niekonwencjonalnej, m.in. naturalnej. Liczy na to, że to mu pomoże.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MĘŻCZYZNA MIAŁ ZOSTAĆ W OSTRY SPOSÓB ZATRZYMANY PRZEZ STRAŻ MIEJSKĄ ZA BRAK MASECZKI. SŁUŻBY WYDAŁY SPECJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SZARPANINY

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI WYBRAŁ SIĘ W WAŻNE ODWIEDZINY NA WAWEL. PREZESOWI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI TOWARZYSZYŁO KILKU ZNACZĄCYCH POLITYKÓW. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: ZAPIECZĘTOWANY KUFER SŁUŻYŁ JAKO STÓŁ NA STRYCHU PRZEZ 30 LAT, PO CZYM ZOSTAŁ OTWARTY. ODKRYTE PO LATACH MOGĄ ZASKOCZYĆ

Z życia gwiazd: JAK MIESZKA IZABELLA KRZAN? NOWA PREZENTERKA „PYTANIA NA ŚNIADANIE” POSTANOWIŁA ZAPREZENTOWAĆ, JAK WYGLĄDA JEJ MIESZKANIE. WNĘTRZA ROBIĄ WRAŻENIE