Choć tegoroczny sezon Pucharu Świata nie obfituje w wielkie sukcesy Macieja Kota to skoczek narciarski i tak ma wielkie powody do zadowolenia. W jego życiu prywatnym dzieje się właśnie istna rewolucja – już za kilka tygodni na świecie pojawi się pierwsze dziecko skoczka i jego żony Agnieszki@ Wiadomo już, że będzie to chłopiec.

Sportowiec nie ukrywa, że jest naprawdę szczęśliwy, a powiększenie rodziny mieli z żoną w planach niemal od samego początku, zaraz po ślubie w maju ubiegłego roku. Informacja o ciąży Agnieszki Kot wyszła na jaw w listopadzie za pośrednictwem Instagrama.

Maciej Kot i jego zona Agnieszka nie mogą się już doczekać przyjścia na świat ich dziecka. Żona skoczka opublikowała w sieci zdjęcie ciążowego brzuszka!

Widać, że Agnieszka Kot naprawdę cieszy się tym wyjątkowym czasem ciąży i postanowiła, że pochwali się swoją radością internautom. Na jej Instagramie znalazło się właśnie zdjęcie, na którym pozuje z ciążowym brzuszkiem w naprawdę interesującej kreacji.

„Każdego roku zastanawiam się jak będą wyglądały moje przyszłe urodziny. Wiem tyle, że kolejne na pewno będę mieć ręce pełne roboty, a miłości więcej niż w każdym poprzednim roku” - napisała Agnieszka Kot, cytowana przez serwis O2.

Pod zdjęciem ukochanej Macieja Kota zaroiło się od komentarzy, a fotka cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem. Fani gratulują i życzą dużo zdrowia dla ciężarnej i maluszka, a o komentarz pokusiła się również była żona Piotra Żyły, Justyna Żyła. Celebrytka życzy koleżance wszystkiego najlepszego i prosi ją, aby pozostała uśmiechnięta, szczęśliwa i spełniała marzenia.

Żona Macieja Kota to trenerka fitness, promuje aktywny styl życia i zdrowie.

Jak informował portal "Życie PL": MARZENA ROGALSKA OTRZYMAŁA WYJĄTKOWĄ WIADOMOŚĆ PO ODEJŚCIU Z TELEWIZJI POLSKIEJ. KASIA CICHOPEK I MACIEJ KURZAJEWSKI ZRUGANI PRZEZ FANÓW ZA JEJ TREŚĆ

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA I JEGO ŻONA MAJĄ SIĘ CZYM POCHWALIĆ! PARA PREZYDENCKA ZYSKAŁA WIELKIE POWODY DO RADOŚCI. WIELE OSÓB MOŻE IM POZAZDROŚCIĆ!

Portal "Życie PL" pisał również: SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z POTĘŻNĄ PODWYŻKĄ. WIELU ZAPŁACI HORRENDALNIE WYSOKI PODATEK. ROZLICZENIE PIT PRZYPRAWI O ZAWRÓT GŁOWY

Pisaliśmy również o: KRYSTYNA PAWŁOWICZ ZAPAŁAŁA MIŁOŚCIĄ DO KOTÓW? WPIS SĘDZI TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO ROZBAWIŁ INTERNAUTÓW. WIDAĆ, ŻE MA WIELKIE SERCE DO ZWIERZĄT