Nie cichną głosy zasmuconych fanów oraz medialne echa odejścia Marzeny Rogalskiej z TVP. Prowadziła „Pytanie na śniadanie” z Tomaszem Kammelem od przeszło 12 lat.

Teraz prezenterka rozstała się z Telewizją Polską, co, jak sama mówi, traktuje jak „nowy początek”. Oznacza to, że ze zgranego duetu został już tylko Tomasz Kammel.

Dziś, 17 lutego, prezenter miał poprowadzić nowe wydanie „Pytania na śniadanie”. I choć zabrakło jego telewizyjnej partnerki, TVP bardzo szybko znalazło jej następczynię. Kto to taki?

Marzena Rogalska/ YouTube @TVP VOD
Marzena Rogalska/ YouTube @TVP VOD

Kto zastąpi Marzenę Rogalską w „Pytaniu na śniadanie”?

Portal JastrząbPost przypomina, że duet profesjonalnych prezenterów, którzy świetnie dogadywali się na wizji i poza nią, wzbudzał ogromną sympatię widzów, a prowadzone przez nich programy odnotowywały najwyższe wyniki oglądalności.

Teraz jednak oglądanie duetu Kammel-Rogalska na antenie Telewizji Polskiej zostanie tylko wspomnieniem. Marzena Rogalska rozstała się ze stacją, a Tomasz Kammel, mimo wielu komentarzy od fanów, którzy radzili mu to samo, został w „PnŚ”.

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Wiadomości
Tomasz Kammel, Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Wiadomości

17 lutego Tomasz Kammel w zapowiedzi śniadaniówki oznajmił, że prezenterzy „pracują w parach i to się teraz też nie zmieni”. Przed 8:00 do studia weszli prowadzący „Pytanie na śniadanie”.

Tomasz Kammel krótko wyjaśnił, że „muszą się obyć” bez jego wieloletniej telewizyjnej partnerki, nie zdobył się na podziękowanie jej za współpracę czy inną formę podziękowania – natychmiast przeszedł do przedstawienia „nowej współprowadzącej”.

Okazało się, że miejsce Marzeny Rogalskiej zajmie… Izabella Krzan, znana m.in. ze współprowadzenia „Koła Fortuny”.

Zdania widzów są podzielone. Wielu z nich zauważa, że to już nie to samo – Marzena Rogalska potrafiła prowadzić program w ciekawy sposób, z klasą i charakterem, i stała się jego ikoną.

Co sądzicie o tej zmianie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

O tym się mówi w Polsce: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: W MARCU W POBLIŻU ZIEMI ZNAJDZIE SIĘ OLBRZYMIA ASTEROIDA. NASA ZAKWALIFIKOWAŁA JĄ DO POTENCJALNIE NIEBEZPIECZNYCH. CZY MAMY SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Z życia gwiazd: ANDRZEJ Z PROGRAMU „SANATORIUM MIŁOŚCI” STRACIŁ SYMPATIĘ WIDZÓW? FANI POPULARNEGO PROGRAMU NIE SZCZĘDZILI MĘŻCZYŹNIE SŁÓW KRYTYKI