Wpis Marzeny Rogalskiej, w którym ujawniła, że kończy swoją współpracę z TVP, wywołał ogromne poruszenie. Prezenterka od wielu lat razem z Tomaszem Kammelem tworzyła zgrany duet w „Pytaniu na śniadanie”.

Teraz ogłosiła, że to koniec długiej przygody z Telewizją Polską. Okazuje się, że nie tylko fani byli zdumieni i zasmuceni tymi wieściami – jak donosi Pudelek, jej współpracownicy także ubolewają nad decyzją Marzeny Rogalskiej.

Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Co się dzieje w „Pytaniu na śniadanie” po odejściu Marzeny Rogalskiej?

Marzena Rogalska pracowała w Telewizji Polskiej przez ostatnie 12 lat. Gdy ogłosiła swoje odejście, wszyscy byli w szoku – widzowie i współpracownicy prezenterki nie spodziewali się, że zerwie współpracę z TVP.

Prezenterka ujawniła, że jej odejście jest „początkiem nowego rozdziału”. Na oficjalnym profilu Facebookowym „Pytania na śniadanie” pojawił się wpis, w którym ekipa opisywała, iż „jest im potwornie przykro”.

Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Pojawiły się także doniesienia, że w studiu „PnŚ” zapanował chaos. Według informatora skrzynka mailowa programu jest pełna wiadomości od zasmuconych widzów, a zespół działa w popłochu – Marzena Rogalska była najpopularniejszą prezenterką śniadaniówki, a prowadzone przez nią programy cieszyły się ogromną popularnością.

Dalej nie wiadomo, kto wystąpi zamiast Marzeny Rogalskiej – w grafiku widnieje nazwisko prezenterki i Tomasza Kammela. Prawdopodobnie zostanie ona zastąpiona inną kobietą albo też na antenie wystąpi inna para prowadzących.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

O tym się mówi w Polsce: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: W MARCU W POBLIŻU ZIEMI ZNAJDZIE SIĘ OLBRZYMIA ASTEROIDA. NASA ZAKWALIFIKOWAŁA JĄ DO POTENCJALNIE NIEBEZPIECZNYCH. CZY MAMY SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Z życia gwiazd: ANDRZEJ Z PROGRAMU „SANATORIUM MIŁOŚCI” STRACIŁ SYMPATIĘ WIDZÓW? FANI POPULARNEGO PROGRAMU NIE SZCZĘDZILI MĘŻCZYŹNIE SŁÓW KRYTYKI