Tomasz Kammel jest prezenterem od lat związanym z telewizją i kojarzonym z TVP. On oraz Marzena Rogalska stanowili świetny duet prowadzących w programie „Pytanie na śniadanie”.

Okazuje się jednak, że nie zobaczymy ich więcej wspólnie w popularnej śniadaniówce emitowanej na antenie Telewizji Polskiej. Marzena Rogalska ogłosiła, że rozstała się z TVP.

Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Tomasz Kammel
Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Tomasz Kammel

Internauci oczekują, że Tomasz Kammel odejdzie z TVP

Portal Pudelek zauważa, że od czasu, gdy jego koleżanka z anteny ogłosiła swoją decyzję o rozstaniu z TVP, Tomasz Kammel także otrzymuje coraz więcej głosów od fanów, którzy polecają mu zrobić dokładnie to samo – wprost piszą, że powinien iść w ślady współprowadzącej.

Marzena Rogalska nie oznajmiła, co dokładnie było powodem jej odejścia z Telewizji Polskiej, jednak patrząc na treści emitowane w ostatnim czasie na kanałach publicznych mediów, można się domyślać.

Tomasz Kammel zapewne też się tego nie spodziewał – teraz z duetu z „Pytania na śniadanie” pozostał tylko on sam. Internauci czekali, jak zareaguje na wpis koleżanki, w którym oznajmiła swoją decyzję.

Póki co jednak prezenter milczy. Nie wypowiedział się na temat sytuacji, o której z pewnością ma większe pojęcie niż fani. Ci jednak nie pozostali bierni – w komentarzach sugerują, że odważny krok Marzeny Rogalskiej był „pokazaniem klasy” i pytają otwarcie, kiedy jego kolej.

Tomasz Kammel. Źródło: Youtube Tomasz Kammel
Tomasz Kammel. Źródło: Youtube Tomasz Kammel

Część fanów uważa, że odejście Tomasza Kammela z TVP byłoby honorowe i pozwoliłoby mu na zachowanie szacunku wśród kolegów z jego kręgów oraz fanów.

Co o tym myślicie? Sądzicie, że Tomasz Kammel powinien odejść z Telewizji Polskiej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

O tym się mówi w Polsce: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: W MARCU W POBLIŻU ZIEMI ZNAJDZIE SIĘ OLBRZYMIA ASTEROIDA. NASA ZAKWALIFIKOWAŁA JĄ DO POTENCJALNIE NIEBEZPIECZNYCH. CZY MAMY SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Z życia gwiazd: ANDRZEJ Z PROGRAMU „SANATORIUM MIŁOŚCI” STRACIŁ SYMPATIĘ WIDZÓW? FANI POPULARNEGO PROGRAMU NIE SZCZĘDZILI MĘŻCZYŹNIE SŁÓW KRYTYKI