Bogumiła Wander była uwielbiana przez wszystkich Polaków. Jedna z największych gwiazd telewizji miała ogromny spikerski talent, co doceniali widzowie. Dziś ma już 77 lat i jest w coraz gorszej formie.

Mąż spikerki dwa lata temu zdecydował się na umieszczenie jej w ośrodku dla osób chorych na Alzheimera pod Warszawą, dzięki temu pani Bogumiła może liczyć na całodobową pomoc specjalistów. Niestety, nie jest z nią dobrze.

Bogumiła Wander. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Bogumiła Wander. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Jaki jest stan Bogumiły Wander?

Portal Pomponik donosi, że Bogumiła Wander nie jest w stanie przypomnieć sobie, że niegdyś robiła wielkie wrażenie na telewidzach i oglądały ją miliony. Jej mąż, Krzysztof Baranowski, nie kryje, że „umysłowo to już inny świat”.

Krzysztof Baranowski niedawno odwiedził żonę. Nie widzieli się przez kilka miesięcy – ośrodek został zamknięty przez koronawirusa. Jak mówi mężczyzna, był to dla niego szok. Jego partnerka jest w dobrej formie fizycznej, ale psychicznie jest z nią coraz gorzej.

Nie poznała własnego męża, nie pamięta już nawet, kim jest. Nie wie też, czyje zdjęcie ma w ramce obok swojego łóżka. Pan Krzysztof przyznaje, że jego żona jest „już w innym świecie”.

Bogumiła Wander. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Bogumiła Wander. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Niestety, to kolejne smutne wydarzenie w życiu męża Bogumiły Wander. Niedawno sprzedał mieszkanie, by móc zapłacić za pobyt żony w specjalistycznym ośrodku. Dodał także, że stracił wszystko i jest bankrutem.

Dużo bardziej przejmuje się jednak faktem, że traci kobietę, którą kocha. „Oddałbym wszystko, by mnie pamiętała” – wyznał smutno.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

O tym się mówi w Polsce: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: W MARCU W POBLIŻU ZIEMI ZNAJDZIE SIĘ OLBRZYMIA ASTEROIDA. NASA ZAKWALIFIKOWAŁA JĄ DO POTENCJALNIE NIEBEZPIECZNYCH. CZY MAMY SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Z życia gwiazd: ANDRZEJ Z PROGRAMU „SANATORIUM MIŁOŚCI” STRACIŁ SYMPATIĘ WIDZÓW? FANI POPULARNEGO PROGRAMU NIE SZCZĘDZILI MĘŻCZYŹNIE SŁÓW KRYTYKI