Asia, czyli Joanna Wielocha, i Szczena, czyli Ryszard Dąbrowski, to jedni z bohaterów programu emitowanego na Polsacie, „Chłopaki do wzięcia”. Para z pewnością może pochwalić się ciekawą historią.

Przypomnijmy – Szczena nigdy nie krył się ze swoim zamiłowaniem do alkoholu, często wdawał się w bójki, a jego udział w programie przeplatany był z pobytami w więzieniu. Asia z kolei często pokazywała się na wizji z podbitym okiem.

Widzowie byli zdumieni, gdy zaledwie kilka dni temu para ogłosiła, że urodziło im się dziecko. Super Express zauważa, że po narodzinach malucha w sieci rozpętała się prawdziwa burza.

"Chłopaki do wzięcia". Źródło: Youtube TTV
"Chłopaki do wzięcia". Źródło: Youtube TTV

Głośna dyskusja po narodzinach dziecka Asi i Szczeny

Ryszard bardzo często tracił zęby w bójkach. Otrzymał nawet nowe całkowicie za darmo podczas jednego z pobytów w więzieniu, jednak znów je stracił.

On i Asia borykali się z problemami, które są obce większości par – alkoholizmem, bezrobociem, a także kolejnymi razami, gdy Szczena trafiał za kratki.

Joanna za każdym razem czekała na partnera. Któregoś razu postanowiła odmienić swój wygląd i zmieniła swoją fryzurę, zadbała o ciuchy i makijaż – wszyscy byli w szoku, gdy zobaczyli jej nowe oblicze. Mimo wielu adoratorów Asia nie chciała słyszeć o nikim innym.

Wiadomość o tym, że Asia i Szczena zostali rodzicami, spadła jak grom z jasnego nieba. Ryszard pokazał zdjęcie dziecka na Facebookowym profilu. Para doczekała się syna, Marcela.

Niestety, widzowie nie byli tym zachwyceni – para mieszkała w bardzo złych warunkach, przesadzali z alkoholem i nie dbali nawet o porządek. Fani od razu wyrazili swoje zaniepokojenie w komentarzach – martwią się o to, w jakim domu będzie dorastał mały Marcel.

Joanna agresywnie zareagowała na komentarz jednej z „ciekawskich w ch*j” fanek, mówiąc, że ta ma się „zająć swoim życiem” i że „nie ma nic do roboty”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

O tym się mówi w Polsce: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: W MARCU W POBLIŻU ZIEMI ZNAJDZIE SIĘ OLBRZYMIA ASTEROIDA. NASA ZAKWALIFIKOWAŁA JĄ DO POTENCJALNIE NIEBEZPIECZNYCH. CZY MAMY SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Z życia gwiazd: ANDRZEJ Z PROGRAMU „SANATORIUM MIŁOŚCI” STRACIŁ SYMPATIĘ WIDZÓW? FANI POPULARNEGO PROGRAMU NIE SZCZĘDZILI MĘŻCZYŹNIE SŁÓW KRYTYKI