Te smutne wiadomości wstrząsnęły całą Polską. TVP ujawniło, że zmarł jeden z najlepszych dziennikarzy, jacy współpracowali ze stacją. Kochali go wszyscy Polacy.

Super Express przypomina, że to on realizował „Wydarzenia tygodnia”, tak chętnie oglądane przez widzów TVP1. W studiu pogrążono się w smutku.

Świece, śmierć. Źródło: Youtube Enhance your mind
Świece, śmierć. Źródło: Youtube Enhance your mind

TVP poinformowało o śmierci dziennikarza

Jak podała Telewizja Polska, zmarł Marek Maldis. Wielu Polaków zapamięta go jako świetnego dziennikarza, co pokazują liczne nagrody, które otrzymał za swoją pracę, m.in. nagroda „Złotego Ekranu” czy „Zasłużony dla Warszawy”.

Widzowie doskonale pamiętają dziennikarza, który tworzył programy dokumentalne i nie tylko, m.in. „Wydarzenia tygodnia”, „Prezydenci Warszawy” oraz „Darz Bór”.

Świece, śmierć. Źródło: Youtube Enhance your mind
Świece, śmierć. Źródło: Youtube Enhance your mind

Marek Maldis był nie tylko pracownikiem TVP, ale i wykładowcą – nauczał przyszłe pokolenia dziennikarzy, którzy studiowali na Uniwersytecie Warszawskim.

Niestety, wieloletni dziennikarz stacji zmarł w sobotę. Przyczyna jego śmierci, o której poinformowała Elżbieta Komorowska, to koronawirus – organizm dziennikarza nie poradził sobie z chorobą.

W chwili śmierci Marek Maldis miał 72 lata. To nieodżałowana strata dla fanów jego twórczości oraz całej Telewizji Polskiej.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO! CZY DUCH TATY NAWIEDZA MALEŃKĄ DZIEWCZYNKĘ? JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O NIETYPOWEJ SPRAWIE, KTÓRĄ WZIĄŁ NA TAPET

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z UST MINISTRA ZDROWIA. TENDENCJA ZACZYNA SIĘ ODWRACAĆ. CO CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE? ADAM NIEDZIELSKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

O tym się mówi na świecie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Z życia gwiazd: DOROTA WELLMAN SKONFLIKTOWANA Z MACIEJEM STUHREM? PREZENTERCE NIE SPODOBAŁO SIĘ JEDNO Z NAGRAŃ ZNANEGO AKTORA. CZY MIAŁA POWÓD DO ZŁOŚCI