Anna Mucha to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w naszym kraju. Zdecydowana większość fanów aktorki twierdzi również, że gwiazda jest jedną z najpiękniejszych kobiet, które możemy oglądać na naszych ekranach.

To koniec kariery w TVP?

Kariera Anny Muchy rozpoczęła się, gdy ta była jeszcze małą dziewczynką. Swoje pierwsze kroki aktorka stawiała u samego Andrzeja Wajdy. Jako młoda kobieta zaczęła natomiast grać w serialu „M jak miłość", gdzie zadomowiła się na długie lata.

Jakiś czas temu Anna Mucha dostała natomiast propozycję bycia jurorką w popularnym tanecznym show TVP o nazwie „Dance, Dance, Dance”. Wtedy też wszyscy byli przekonani, że kariera aktorki zacznie się bardzo szybko rozwijać. Okazuje się jednak, że ostatnia decyzja TVP może wszystko odmienić.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się bowiem, że stacja TVP zrezygnowała ze współpracy z aktorką, o czym Anna Mucha sama poinformowała na swoim Instagramie. Wiele osób było przekonanych, że powodem tej decyzji był ostry, niekiedy dość kontrowersyjny język aktorki i jej mocne wypowiedzi, które kierowała pod adresem uczestników tanecznego show.

Dlaczego została podjęta taka decyzja?

Jak informuje portal Pudelek, okazuje się, że powód zerwania współpracy Telewizji Polskiej ze znaną aktorką jest jednak całkiem inny. Prawdę na ten temat wyjawiła w rozmowie z dziennikarzami Pudelka jedna z osób, która jest zaangażowana w produkcję programu „Dance, Dance, Dance”.

- Jej ostry język podobał się produkcji. Robiła show, pisały o niej portale. O programie było głośno! Prawda o jej odejściu jest bardziej przyziemna - nie dogadała się z TVP co do stawki. Chciała bardzo dużo pieniędzy, stacja nie była gotowa jej tyle zapłacić. Trwały negocjacje, ale przerwała je swoim oświadczeniem – wyjawił tajemniczy informator.

Jaka jest jednak prawda na temat zerwania współpracy z aktorką i które domysły okażą się być prawdziwe?

Jak informował portal "Życie PL": CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA SERIALU "KRÓLOWE ŻYCIA" WYJAWIŁA FAKT, KTÓRY SKRYWAŁA PRZEZ JAKIŚ CZAS. OKAZUJE SIĘ, ŻE W ŻYCIU ADY WRESZCIE NASTAŁO SZCZĘŚCIE

O tym mówi się w Polsce: IGA ŚWIĄTEK NIE PRZESTAJE ZADZIWIAĆ! NIESAMOWITE OTWARCIE MECZU W AUSTRALIAN OPEN W WYKONANIU NASZEJ TENISISTKI