Choć Maciej Stuhr należy do najbardziej znanych i lubianych aktorów swojego pokolenia i kojarzy się wielu osobom z naprawdę wielkimi rolami to często zdarza mu się również parodiować znanego postacie show-biznesu. Niestety, jedno z nagrań Macieja Stuhra mocno nie spodobało się Dorocie Wellman! O co poszło?

Sprawa wyszła na jaw podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji TVN, promowanej przez spot. W trakcie imprezy doszło dio wielu śmiesznych sytuacji, a prowadzący Marcin Prokop postanowił opowiedzieć dość zabawną historię o parodii Macieja Stuhra. Żywo miała na nią zareagować właśnie Dorota Wellman.

Dorota Wellman zła na Macieja Stuhra o parodię? Miała ostro zareagować na jego zachowanie

Impreza ramówkowa poprowadzili Marcin Prokop i Paulina Krupińska, a wydarzenie o nazwie „Jesteśmy w domu!” odbyło się w reżimie sanitarnym. Choć nie przybyło wielu gości to część z nich łączyła się za pomocą wideokonferencji. Podczas prezentacji nowych propozycji ramówki TVN pojawiło się wiele zabawnych momentów i ciekawych przerywników, jak przekonuje serwis O2.

Na wiosennej ramówce pojawił się Maciej Stuhr, który u boku Aleksandry Popławskiej występuje w serialu „Szadź”. Okazało się, że aktor w przeszłości „wcielił się” w Dorotę Wellman, co miało mocno nie spodobać się samej zainteresowanej.

„Maciek to niesamowity aktor. Potrafi zagrać nie tylko kota, nie tylko długopis, ale też kiedyś nawet zagrał Dorotę Wellman w pewnej parodii i…" - zaczął Marcin Prokop.

Na pytanie Pauliny Krupińskiej jak to się skończyło odparł, ze aktor dostał od Doroty Wellman… mokra ścierką.

Możliwe, że nie wszystkim podoba się komediowa odsłona działalności Macieja Stuhra, choć Dorota Wellman znana jest z dystansu do siebie i poczucia humoru. Pewnie jej reakcja była również humorystyczna.

Jak informował portal "Życie PL": WAŻNE INFORMACJE DLA SENIORÓW W POLSCE. JEŚLI TERAZ NIE DOPEŁNIĄ FORMALNOŚCI TO OCZEKIWANE OD DŁUGIEGO CZASU PIENIĄDZE DOSTANĄ DOPIERO W CZERWCU

Przypomnij sobie: ŻONA BYŁEGO PREZYDENTA USA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH TREŚCIĄ WPISU W INTERNECIE Z OKAZJI WALENTYNEK. CO NAPISAŁA MELANIA TRUMP? TO NIEPOKOJĄCY ZNAK

Portal "Życie PL" pisał również: ROMANTYCZNY GEST RADKA MAJDANA Z OKAZJI WALENTYNEK. MAŁGORZATA ROZENEK JEST PRAWDZIWĄ SZCZĘŚCIARĄ I CHWALI SIĘ NA INSTAGRAMIE. CO WRĘCZYŁ JEJ UKOCHANY

Pisaliśmy również o: CZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ POLUZOWANE W NAJBLIŻSZYM CZASIE? MATEUSZ MORAWIECKI POSTAWIŁ ISTOTNY WARUNEK. POJAWIŁ SIĘ WAŻNY APEL DO POLAKÓW