Kasia Tusk zyskała sporą popularność nie tylko jako córka byłego premiera, Donalda Tuska, ale także jako blogerka – prowadzi poczytnego bloga Make Life Easier.

Celebrytka potrafi oddzielić życie prywatne od strefy zawodowej i stara się zachować jak najwięcej prywatności dla siebie. Jednak gdy co jakiś czas pokaże fragment ze swojej codzienności, fani są wprost zachwyceni. Nie inaczej jest teraz.

Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca
Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca

Córka Kasi Tusk rośnie jak na drożdżach

Portal Pikio przypomina, że Kasia Tusk jest już po ślubie, jednak w dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy go wzięła – tak bardzo córka byłego premiera pilnuje prywatności.

Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca
Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca

Oprócz roli żony sprawdza się także jako mama – jej córeczka ma dwa latka. Rodzice muszą poświęcać jej sporo uwagi.

Kasia Tusk zdecydowała się pokazać córkę światu. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie dziecka pijącego coś z białego kubka. Mała Lilianka ubrana jest w szary sweterek oraz jaśniejsze legginsy. Trzeba przyznać, że jej mama ma świetny gust!

Źródło: pikio.pl
Źródło: pikio.pl

Córka Donalda Tuska zamieściła pod zdjęciem podpis, który sugeruje, że Lilianka nieco rozrabia i nie daje mamie pracować z domu. Jednak większą uwagę przyciągnął fakt, że internauci mogli przyjrzeć się dziewczynce – jest już naprawdę spora!

Podczas jednego z wywiadów Kasia Tusk ujawniła, że tuż po porodzie za każdym razem, gdy znalazła chwilę wolnego, bo jej mąż zabierał dziecko na spacer, poświęcała na pracę.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO! CZY DUCH TATY NAWIEDZA MALEŃKĄ DZIEWCZYNKĘ? JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O NIETYPOWEJ SPRAWIE, KTÓRĄ WZIĄŁ NA TAPET

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z UST MINISTRA ZDROWIA. TENDENCJA ZACZYNA SIĘ ODWRACAĆ. CO CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE? ADAM NIEDZIELSKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

O tym się mówi na świecie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Z życia gwiazd: DOROTA WELLMAN SKONFLIKTOWANA Z MACIEJEM STUHREM? PREZENTERCE NIE SPODOBAŁO SIĘ JEDNO Z NAGRAŃ ZNANEGO AKTORA. CZY MIAŁA POWÓD DO ZŁOŚCI