Popularny polski serial „Ranczo” większości widzów kojarzył się z dwojgiem bohaterów – Lucy, w którą wciela się Ilona Ostrowska, oraz Kusego, którego rolę odgrywał Paweł Królikowski.

Okazuje się jednak, że niewiele brakowało, a aktor nie dostałby głównej męskiej roli. Kto miał otrzymać ją zamiast Pawła Królikowskiego?

Paweł Królikowski. Źródło: Youtube Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska
Paweł Królikowski. Źródło: Youtube Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Kto mógł zagrać w „Ranczu” zamiast Pawła Królikowskiego?

Portal Super Express przypomina, że zbliża się pierwsza rocznica śmierci Pawła Królikowskiego, którego widzowie pokochali nie tylko za działalność charytatywną, ale również za kreację Kusego z „Rancza”.

Przez dziesięć sezonów serialu fani bacznie obserwowali uczucie rozkwitające między Lucy a Kusym. Planowano nawet produkcję pełnometrażową „Ranczo. Zemsta wiedźm”, jednak Paweł Królikowski nagle zmarł.

Niedawno spytano reżysera produkcji, Wojciecha Adamczyka, czy „Ranczo” już na dobre zniknęło z ekranów, ten jednak zagadkowo odpowiedział, że nie należy tego jeszcze przesądzać. Fani zaproponowali, by rolę Kusego otrzymał Robert Gonera, znany z „M jak miłość”.

Paweł Królikowski. Źródło: Youtube serialetvp
Paweł Królikowski. Źródło: Youtube serialetvp

Okazało się, że to właśnie Robert Gonera pierwotnie miał grać postać malarza! Jednak dwa tygodnie przed rozpoczęciem prac nad serialem niespodziewanie zrezygnował. Wtedy zwrócono się z propozycją właśnie do Pawła Królikowskiego.

Robert Gonera nie chce skomentować ani swojej niedoszłej wówczas roli Kusego, ani plotek o tym, jakoby miał zastąpić Pawła Królikowskiego. Jego menedżerka z kolei informuje, że „wątpi, by chciał na ten temat rozmawiać”.

Myślicie, że powinien teraz zagrać Kusego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO! CZY DUCH TATY NAWIEDZA MALEŃKĄ DZIEWCZYNKĘ? JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O NIETYPOWEJ SPRAWIE, KTÓRĄ WZIĄŁ NA TAPET

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z UST MINISTRA ZDROWIA. TENDENCJA ZACZYNA SIĘ ODWRACAĆ. CO CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE? ADAM NIEDZIELSKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

O tym się mówi na świecie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Z życia gwiazd: DOROTA WELLMAN SKONFLIKTOWANA Z MACIEJEM STUHREM? PREZENTERCE NIE SPODOBAŁO SIĘ JEDNO Z NAGRAŃ ZNANEGO AKTORA. CZY MIAŁA POWÓD DO ZŁOŚCI