Margaret jakiś czas temu zniknęła z życia publicznego oraz mediów. Fani martwili się wówczas o formę artystki, która nie ukrywała, że nie czuje się najlepiej pod względem psychicznym.

Na szczęście udało jej się wydobrzeć i teraz wraca ze zdwojoną siłą. Niedawno zaprezentowała światu swoje najnowsze dzieło – rapową płytę. Przy okazji promocji odwiedziła studio Karola Paciorka i udzieliła w nim osobistego wywiadu.

Margaret. Źródło: Youtube Margaret
Margaret. Źródło: Youtube Margaret

Margaret o życiu w Polsce

Pudelek zauważa, że Margaret z zaangażowaniem opowiadała o tym, co dzieje się w Polsce. Nie jest tajemnicą, że Małgosia popiera walkę o prawa kobiet i sama jest w nią zaangażowana, a z obecnymi władzami jest jej co najmniej nie po drodze.

Artystka zauważyła, że to, co się dzieje, ma ogromny wpływ na nią i każdego z nas oraz codzienność, którą przeżywamy. „Tupię nogą i będę to robić” – przyznała. Dodała, że lubi zarówno nasz kraj, jak i jego mieszkańców, ale to, co się dzieje, napawa ją smutkiem.

Margaret. Źródło: Youtube Margaret
Margaret. Źródło: Youtube Margaret

Margaret wyznała, że często myśli, że „boi się tu być” i że politycy „zaglądają pod sukienkę”. Zapytana o posiadanie dzieci odparła, że póki co spełnia się w roli macochy i psiej mamy.

Na razie nie planuje własnego potomstwa, jednak jeśli się to zmieni, już teraz mówi wprost – o ile sytuacja w Polsce nie ulegnie poprawie, to „nie w tym kraju”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO! CZY DUCH TATY NAWIEDZA MALEŃKĄ DZIEWCZYNKĘ? JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O NIETYPOWEJ SPRAWIE, KTÓRĄ WZIĄŁ NA TAPET

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z UST MINISTRA ZDROWIA. TENDENCJA ZACZYNA SIĘ ODWRACAĆ. CO CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE? ADAM NIEDZIELSKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

O tym się mówi na świecie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Z życia gwiazd: DOROTA WELLMAN SKONFLIKTOWANA Z MACIEJEM STUHREM? PREZENTERCE NIE SPODOBAŁO SIĘ JEDNO Z NAGRAŃ ZNANEGO AKTORA. CZY MIAŁA POWÓD DO ZŁOŚCI