Zawsze cieszył się każdą minutą i starał się spędzać cały swój czas z bliskimi. Ale jedna straszna wiadomość zmieniła jego życie na zawsze! Jim Zetz mieszkał z rodziną w Kalifornii. Już w młodości spotkał miłość swojego życia.

Żył szczęśliwie z Grace przez wiele lat. W tym czasie para miała nie tylko dzieci, ale także wnuki. Mężczyzna zawsze był wzorowym człowiekiem rodzinnym i starał się przebywać z bliskimi w każdej wolnej chwili. Kiedy ich rodzina wydała na świat pierwszego wnuka, Grace nagle dowiedziała się o swojej ciąży. Jim miał wtedy ponad 50 lat.

Ale para była po prostu szczęśliwa z powodu tak nagłej niespodzianki. W ten sposób córka Josie weszła do ich rodziny. Była popularną faworytką, ponieważ dla każdego urodziła się niespodziewanie.

Kiedy dziewczynka skończyła 10 lat, rodzinę zszokowały straszne wieści. U Jima zdiagnozowano raka trzustki w nieoperacyjnym stadium. Zostało mu niewiele życia. Najbardziej zdenerwowało mężczyznę to, że nie dożył ślubu swojej najmłodszej córki. A potem znalazł sposób, aby nie przegapić tego ważnego wydarzenia.

Jim postanowił zorganizować dla niej własną uroczystość. Para zamówiła dla Josie prawdziwą suknię ślubną, kupiła tort i przygotowała całą uroczystość świąteczną. Wszyscy krewni i przyjaciele przybyli na ten niezwykły ślub. Josie miała na sobie suknię ślubną, a Jim najlepszy strój.

Poszedł z córką do ołtarza weselnego. Pastor wygłosił poruszające przemówienie i na koniec powiedział, że „ogłasza ich ojcem i córką”. W tym momencie wszyscy obecni płakali, nawet mężczyźni o najbardziej stabilnej psychice. Ten dzień był jednym z najsmutniejszych, ale i najszczęśliwszych dla Josie.

Zapamiętała go na zawsze i przypomniała sobie moment śmierci jej ojca. Jim zmarł kilka miesięcy po ceremonii. Ale pamięć o nim i wspomnienia tego wspaniałego dnia zaślubin zawsze pozostaną w sercu jego córki!

To też może cię zainteresować: Wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle wywołał burzę. Czy Sussexowie mają w zanadrzu coś jeszcze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Stan zdrowia Andre jest bardzo poważny

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla wielu Polaków. Poważne zmiany w świadczeniu 500 Plus. O kogo chodzi i kogo dotyczą