To musi być naprawdę nieprzyjemna sytuacja dla rodziny Golczyńskich, którzy do tej pory nie chcieli zabierać głos w sprawie głośnego rozwodu swojej córki, jednak oskarżenia, jakie padają pod ich adresem ze strony samego Daniela Martyniuka i jego matki, Danuty Martyniuk spowodowały, że rodzice 21-latki postanowili zawalczyć o swoje dobre imię, raz a dobrze komentując całą sytuację. Czy o całej sprawie dzięki temu przycichnie?

Od zeszłego poniedziałku, gdy małżeństwo Daniela Martyniuka i Eweliny zakończyło się na jednej rozprawie, a rozwód ogłoszono z jego winy medialne doniesienia o kulisach tej sytuacji nie cichną. Młodzi ewidentnie nie potrafili się ze sobą porozumieć, a ekscesy młodego Martyniuka są znane całej Polsce.

Jak sam stwierdził Daniel Martyniuk, jego gehenna się skończyła.

– Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – powiedział Daniel tuż po rozwodzie, cytowany przez Jastrząb Post.

Matka syna Zenka Martyniuka mówiła w podobnym tonie, publikując nawet SMS-y od Eweliny i stosując niezbyt eleganckie przytyki wobec byłych teściów syna, oskarżając ich o pazerność.

Matka Eweliny Golczyńskiej, byłej żony Daniela Martyniuka powiedziała wprost, co myśli o rozwodzie swojej córki i Martyniukach

Golczyńscy i ich córka wykazali się klasą, nie komentując w mediach całej sprawy. Jednak była teściowa Daniela Martyniuka miała już serdecznie dość oskarżeń wysuwanych w stronę swojej rodziny i postanowiła zabrać głos. Bogusława Golczyńska wypowiedziała się dla „Faktu”.

– Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, bo mamy swoje. Gdy brali ślub, nic nie zwiastowało, że tak się to potoczy. Sądziłam, że Daniel jest inny. Jedynym plusem z tego małżeństwa jest to, że mamy najwspanialszą wnuczkę na świecie – przekonuje Bogusława Golczyńska.

Kobieta nie ukrywa, że to trudny czas dla całej rodziny, szczególnie dla jej córki.

– Jest nam bardzo przykro. Ciężko nam to komentować. Musimy się wyciszyć. Teraz najważniejsze, że Ewelina i Laura są z nami całe i zdrowe. Ich spokój jest naszym priorytetem – wyjaśniła.

fot. Youtube

Jak informował portal "Życie PL": MARCIN PROKOP W ZASKAKUJĄCYCH SŁOWACH O PRACY W TELEWIZJI POLSKIEJ. DZIENNIKARZ POWIEDZIAŁ WPROST, JAK WYGLĄDA ZATRUDNIENIE W TVP, MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: NAPRAWDĘ NIESAMOWITE WIEŚCI O ROBERCIE LEWANDOWSKIM! PIŁKARZ ZOSTANIE BOHATEREM SERIALU, JEDNA ZE STACJI TELEWIZYJNYCH OFICJALNIE TO POTWIERDZIŁA

Portal "Życie PL" pisał również: NAJNOWSZE ZDJĘCIE MAŁGORZATY ROZENEK KOMPLETNIE ZASKOCZYŁO JEJ FANÓW. CELEBRYTKA W OGÓLE SIEBIE NIE PRZYPOMINA, TO MOŻE BYĆ FILMOWA CHARAKTERYZACJA