Jak sam wspomina, w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej – „Pytaniu na Śniadanie” miał szansę udoskonalać swój warsztat młodego dziennikarza. Już wó1)czas pracował ze swoją przyjaciółką Dorotą Wellman i wtedy stworzyli jeden z najbardziej zgranych duetów prezenterskich w historii polskiej telewizji. Jednak po trzech latach zdecydowali się przejść do TVN i nigdy nie żałowali tej decyzji.

Marcin Prokop zdecydował się opowiedzieć o sposobie swojej pracy i o tym, jak TVP wygląda od środka.

– Praca w TVP była fantastyczna, jednak była obarczona dość dużym ryzykiem - mówi Pomponikowi Marcin Prokop.

Co Marcin Prokop sądzi o pracy w Telewizji Polskiej? Jego słowa są naprawdę zaskakujące!

Jak przypomina Marcin Prokop, praca przez kilka lat z Dorotą Wellman nie była łatwa, bo choć mieli status ludzi rozpoznawalnych, którzy prowadzą programy rozrywkowe to nie mieli stałej, konkretnej umowy.

– Propozycja z TVN-u pojawiła się w momencie, kiedy byliśmy obydwoje sfrustrowani tym, że polityka ma coraz większy wpływ na decyzje programowe. Stwierdziliśmy, że trzeba taką szansę wykorzystać i wyskoczyliśmy z pędzącego pociągu. Stacja, na której wysiedliśmy, przyjęła nas z otwartymi ramionami. Nie żałuję tej decyzji – tłumaczy Marcin Prokop.

Co sądzi o obecnej sytuacji w TVP? Przekonuje, że TVP nigdy nie była telewizją niezależną, a za jego czasów, gdy rządziło SLD również rozstawiano pracowników na stanowiskach, a władza miała wpływ na rodzaj komunikatu wypływającego z anteny telewizji publicznej.

– Jeśli ktoś myśli o telewizji bezstronnej, to nie należy szukać tego na Woronicza – uważa.

Jak informował portal „Życie”: BARDZO ODWAŻNA FOTOGRAFIA CÓRKI HANNY LIS. INTERNAUCI SĄ MOCNO ZASKOCZENI, NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZACHOWANIA U 19 – LATKI

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

Portal „Życie PL” pisał również: IZABELA JANACHOWSKA POSTANOWIŁA URUCHOMIĆ NOWY BIZNES? MA SZANSE ZAROBIĆ NA TYM OGROMNE PIENIĄDZE, TO ISTNA ŻYŁA ZŁOTA